9 Chine de Commande kop en 12 schotels 18e eeuw. Handbeschilderd met Europeanen met schepen. Schotels zijn gaaf, 5 kopjes zijn gaaf, 4 kopjes met minimalen randschilfers ø11,4cm. en ø7,3cm. Cond.: G Tevens 4 delen Chinees porselein 18e eeuw met bladmotief 3 Kopjes ø6,5cm.(1 haarscheur) en 1 schotel ø11cm.(chips) Cond.: R