Antiek Engels keramieken theeservies. Circa 1890. Booth Silicon China England. The Pompadour decor. Enkele beschadigingen, haarlijnen. Bestaande uit: 15x kop en schotels, circa 30 bordjes, theebus, theekan, melk/suiker set, twee kommen en vier schalen. Afmeting: 8 - 20 cm. In redelijk/goede staat.