Zeldzaam 22-delig, 19e eeuws, Hollands handbeschilderd servies met diverse landschappen en figuren decors. In sepia kleuren. Bestaande uit: comfoor, suikerpot, 9 kop en schotels, 15 losse schotels, kom, bord, soezenmand en houder. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 31 cm. In redelijk/goede staat.