Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduidelijk, wijzer beschadigd, uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 52 x 40 x 15 cm. In goede staat.