Lot diversen Aziatica. 20e Eeuw. Onder andere: Satsuma boeddha, kleine kris, Japanse bronzen wierookbrander, olielampje, benen snijwerk, Japanse bronzen vaas, bronzen miniatuur kris met cloisonne, gesigneerde wierookbrander met karper (China). Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.