18e Eeuwse Weense tafelklok met spillegang en kwartierslag op twee bellen. Gesigneerd Johan Michael Heimbach in Güns. Originele emaille wijzerplaten, lichte haarlijn vorming, schijn schlagen/nicht schlagen en repetition aanduiding. Lichte sporen van oude wormbeval. Afmeting: 57 cm. In goede staat.