Zeldzaam vijf-delig Colenbrander kaststel. Gemaakt bij de fabriek Zuid Holland. Omstreeks 1912. Gemerkt met Hollandse vlag WVH. Wim van Ham. Van de vijf vazen heeft één dekselvaas rand stukje gelijmd en deksel binnenrand chip. Eén vaas heeft zeer klein haarlijntje aan hals. Rest gaaf. Afmeting: dekselvaas H 36 x Ø 18 cm. Trompetvaas: H 23,5 x Ø 12 cm.