Prachtige zilveren theekan, 800/000, ovaal model met cannelures en een parelrand, geplaatst op een ovale voet. Voorzien van een scharnierend deksel met een pijnappel met acanthusblad als knop. En een zilveren greep. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen. rond 1900. gemerkt Freytac 22410. 24x14x16cm. ca 539 gram. In goede staat