Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Eén grote gemerkte dekselpot met 'Familie Rose' figuren (rondom) decor. Goed. Eén grote verdeelschaal met florale, vogel + tekst decor. Goed. Eén grote schaal met buitenom bamboe decor en binnenin Geisha's in tuin decor en tekst rondom. Chip. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goede staat.