Twee grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen siervazen met florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
H. Savrij Fec. 1823 - 1907. Zonnig landschap met koeien, kalf en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 77 cm. In goede staat.
H. Heyligers. 1877 - 1967. Boeren familie in interieur, eten serveren. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met oorknoppen -clips met parels, hanger, ring en choker met parel, broche en streekhangers. Diverse gehaltes. Totaal ca 27 gram. In goede staat
19e Eeuws eikenhouten kabinet met getoogde deuren, klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 176 x 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Edele dame met naald en draad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Fijne ring met een deels bewerkte band met 11 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,11 ct. breedte 3 mm, ø58. ca 1,6 gram. In goede staat
Inktstel met 2 vierkante kristallen potten voorzien van zilveren ronde doppen met parelrand, 835/000, geplaatst op een zwarte marmeren houder. 11x25x10cm, minimale chip en een enkel deukje in de dekse...
Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.
Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
J.C. Verburgh. Cornelis Gerrit Verburgh. 1802- 1879. Landschap met vakwerkhuis, bruggetje en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 79 cm. In goede staat.
Wit metalen hanglamp met glazen bollen en pegels. Enkele kapot. Afmeting: 40 x ø 46 cm. In redelijke staat.
Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 120 cm. In goede staat.
Twee grote kobalt blauwe porseleinen dekselvazen. Handbeschilderd met wildvoorstellingen. Gemerkt Frie Onnaing. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie-delige Franse marmer met onyx Art Deco pendule met gondel en figuren. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Bewerkte tondeldoos, Friese staartklok. Wandblaker. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 31 x 14 cm. In goede staat.
Kristallen lodereinflesje, rechthoekig gevormd met slijpwerk, voorzien van geelgouden dop en kraag, 585/000, glad met aan de bovenzijde wat graveerwerk. 3x2x9cm. Iets scheef, verder in goede staat.
Collier van tonvormige bloedkoralen, ø3mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met ribbewerking. ø 6 mm, lengte 42 cm. In goede staat
19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....
Geelgouden ring, 585/000, met schelpcamee, Ring met een grote ovale zetrand, 25x20mm, versierd met graveerwerk en bezet met een schelpcamee. ø 60, ca 5,8 gram. In goede staat
Armband en collier van bloedkoraal met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met kleine tonvormige kralen, ø 3,5mm, bevestigd aan een geelgouden kapitolstok met oog, lengte 17 cm, en een collier van r...
Swarovski armband, goudkleurig met schakels in de vorm van bloemen met blauwe inleg en witte kristal, met daartussen een matte kraal met ribbewerking. breedte 2 cm, lengte 20 cm. In goede staat
Franse wit-marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde ornamenten. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Groot stalen spoorweghorloge, Doxa, met een witte wijzerplaat versierd met gekleurde emaille details. Getekend aan de binnenzijde met Medaille d'or Milan 1906, DOXA Hors Concours, Liege 1905. ø 70 mm....
Groot 19e eeuws Zeeuws mes. Voorzien van snijwerk met paarden en vogels. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees/Oosters brons. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Cloisonne, 1x opiumpijp, 1x penselenvaas, 1x lakdoosje. Afmeting: 4,5 - 17 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Duitse steengoed baardmankruik. Afmeting: 44 x ø 25 cm. In zeer goede staat.
Twee prachtige grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale/tuin en goud decor. Eén vaas haarscheur. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote originele vuurvergulde bronzen Empire pendule met sterrenkijker, lyra en deiana met boog. Zeer goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 33 x 11 cm. In g...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met strakke bovenkant voorzien van 3 briljant geslepen diamanten in een witgouden balk gezet. totaal ca 0.09 crt. ø 52 ca 4,2 gram. In goede staat
Zilveren dienblad, 835/000, ovaal gecontourneerd model met een randbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 44x35cm. ca 913 gram. In goede staat
Twee maal antiek tin. Circa 1800. Bestaande uit: Eén nachtspiegel (toilet). Eén bolle kruik. Afmeting: 17 - 44 cm. In goede staat.
Prachtig keramieken Art Nouveau, Jugendstil klokkenstel met messing monturen. Circa 1915. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 - 45 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden choker, 585/000, met vlakke schakels, in het midden uitlopend in 2 rijen. Breedte schakel 3,5mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 27,4 gram. In goede staat
Kleine oude mini-reiswekker. Messing met porseleinen plaquettes + seconden en dagaanduiding. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 60 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1900. Historisme. Glazen oliereservoir kapot + majolica onderbrander gelijmd. Afmeting: 60 x 45 cm. In matige staat.
Zilveren servies op dienblad, 935/000, met een theekan, melkkan en een suikerbak, voorzien van cannelures. Op een ovaal dienblad met knerrenrand met gravure: Souvenir aan den heer en mevrouw Logeman v...
Zilveren soeplepel, 833/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: p: 1925. 27 cm. ca 230 gram. In goede staat
Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.
Bijzondere zilveren muziekdoos, 925/000, rechthoekige muziekdoos, met vogeltje, versierd met putti en floraal decor. Op de doos staat een putto met stok. De doos is bevestigd op een zilveren basement ...