Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Parelarmband met witgouden slot met saffier 527
Parelarmband met witgouden slot met saffier
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Roco H0: 63801 + 43704 3023
2x Roco H0: 63801 + 43704

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Duitse porseleinen theekan, 1900 6054
Duitse porseleinen theekan, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Duitse Hanau Fayence sierschotel 6052
Duitse Hanau Fayence sierschotel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Joop Kropff, Havengezicht Rotterdam 1090
Joop Kropff, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

300 EUR

Roy Lichtenstein, Whaam 1084
Roy Lichtenstein, Whaam
Startprijs 140 EUR
2 Zilveren broekstukken, 1833 514
2 Zilveren broekstukken, 1833
Startprijs 160 EUR
Doos vol modelauto's (o.a.: Corgi, Dinky Toys) 3015
Doos vol modelauto's (o.a.: Corgi, Dinky Toys)
Startprijs 50 EUR
Antieke Heubach Köppolsdorf pop 3013
Antieke Heubach Köppolsdorf pop
Startprijs 80 EUR
Verkocht
5x Chinese Vungtau Cargo schaaltjes, 1690 6048
5x Chinese Vungtau Cargo schaaltjes, 1690

Resultaat:

90 EUR

3x 18e Eeuwse Chinese borden 6045
3x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Grote antieke Duitse pop 3003
Grote antieke Duitse pop

Resultaat:

120 EUR

Grote rode Ferrari Pocher Testarossa 3000
Grote rode Ferrari Pocher Testarossa
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Chinese vaas 6034
Chinese vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose vaas 6033
Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Lot divers oud papiergeld 2910
Lot divers oud papiergeld

Resultaat:

20 EUR

Lot munten 2908
Lot munten
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2½  Gulden, 1938 (grof haar) 2906
2½ Gulden, 1938 (grof haar)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Wanli klapmuts kom, 17e eeuw 6031
Wanli klapmuts kom, 17e eeuw

Resultaat:

155 EUR

Groot Imari bord, 19e eeuw 6025
Groot Imari bord, 19e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Jacob E. Paans, Hollandse gracht met figuren 1081
Jacob E. Paans, Hollandse gracht met figuren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit 1075
C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren fotolijst 548
Zilveren fotolijst

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Zilveren fotolijst 375
Zilveren fotolijst

Resultaat:

75 EUR