Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Antieke broche, zilver met goud met diamant, onyx en parel 646
Antieke broche, zilver met goud met diamant, onyx en parel
Startprijs 250 EUR
Geelgouden rijring met diamant en saffier. 653
Geelgouden rijring met diamant en saffier.
Startprijs 550 EUR
Gouden ring (labradoriet) 654
Gouden ring (labradoriet)
Startprijs 130 EUR
Zilver vergulde broche met rode steen 656
Zilver vergulde broche met rode steen
Startprijs 150 EUR
Gouden filigrain hanger 657
Gouden filigrain hanger
Startprijs 150 EUR
Gouden hanger panter 658
Gouden hanger panter
Startprijs 250 EUR
Gouden ring met diamant 659
Gouden ring met diamant
Startprijs 475 EUR
Gouden armband 660
Gouden armband
Startprijs 500 EUR
Gouden ring met edelsteen 661
Gouden ring met edelsteen
Startprijs 350 EUR
Gouden ring met citrien 662
Gouden ring met citrien
Startprijs 350 EUR
Gouden hanger, schildpad 663
Gouden hanger, schildpad
Startprijs 250 EUR
Zilveren creolen met harthangers met diamant 665
Zilveren creolen met harthangers met diamant
Startprijs 80 EUR
Orient horloge 685
Orient horloge
Startprijs 50 EUR
Lot met 6 horloges 687
Lot met 6 horloges
Startprijs 80 EUR
Gouden kruis 688
Gouden kruis
Startprijs 250 EUR
Gouden ring, tank model 691
Gouden ring, tank model
Startprijs 375 EUR
Zilveren bedel en miniatuur, paard 694
Zilveren bedel en miniatuur, paard
Startprijs 70 EUR
Raymond Weil horloge, dames 696
Raymond Weil horloge, dames
Startprijs 150 EUR
Armband en collier hematiet 699
Armband en collier hematiet
Startprijs 50 EUR
Armband en collier amethist 700
Armband en collier amethist
Startprijs 50 EUR
2 Citizen ecodrive horloges 702
2 Citizen ecodrive horloges
Startprijs 120 EUR
2 Horloges, Tissot 703
2 Horloges, Tissot
Startprijs 130 EUR
Versace horloge 705
Versace horloge
Startprijs 200 EUR
Charles Jourdan horloge 706
Charles Jourdan horloge
Startprijs 60 EUR