Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een erotische naakte dame 23x28x18cm. Cond.: G
Oud bronzen jongens hoofd met hoed op marmeren voet ca. 1930-1950 ongesigneerd 37x20x20cm. Cond.: G
Oud Chinees bronzen beeld, voorstellende ratten op munten, zilver en goudbaren 20e eeuw (gemerkt) 9x6x6cm. Cond.: G contant uitbetalen
Loden vrouwelijk naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum in goede staat 38cm.
Prachtige bronzen figuur uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gesigneerd J.S. (mooie patina) 6x19x11cm. Cond.: G
Oude bronzen figuur, voorstellend een vrouwelijk naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gesigneerd Yosdima Dessem 12x19x10cm. Cond.: G
Vier bronzen plaquettes uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gemerkt J.S.: 3x vrouwelijk naakt en 1x twee vrouwen op bank 10-16cm. Cond.: G
Bronzen uil op boeken 21e eeuw met marmeren sokkel, gesigneerd Christiaan Marcchetti in goede staat 34cm.
Bronzen paard op marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Milo in goede staat 26x27x13cm.
Oud Duits bronzen figuur 20e eeuw (toegeschreven aan Karl Fulle Steinbech), voorstellend mannelijk naakt 31,5cm. Cond.: G
Albasten 19e eeuwse buste van een huilend meisje (hand en arm gerestaureerd) 40cm. Cond.: R
Antiek spekstenen buste van de componist Robert Schumann (1810-1856) ca. 1900 Duitsland met stempel "Original Kochendorfer München 1891" 23x17x11cm. Cond.: G
Moderne wit met zwart marmeren sculptuur (vermoedelijk Russische School), gemonogrammeerd 2e helft 20e eeuw (chip van voet af) 34x15x10cm. Cond.: G
Chinees natuurstenen figuur 18e-19e eeuw, voorstellend een Chinese man op Foohond. In goede originele staat 23x9,5x6cm.
Oude bronzen gesigneerde haan op sokkel gemaakt door Gerard Overeen in 2000 (Voorthuizen 1944 - ). Mooie patina in goede staat 18cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur, voorstellend een circusact met hond en hoepel 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd L. Steiner, H.: 38cm. Cond.: G
Liggende bronzen panter in Art Deco stijl op marmeren voet 21e eeuw 13x25x12cm. Cond.: G
Twee moderne metalen gebronste figuren ca. 1990 (minimale chips marmer bij kleinere figuur) 15x5x5cm. en 23x20x5cm. Cond.: G
Twee leuke Franse compositie metalen figuren ca. 1870, gesigneerd Doriot, voorstellend een mannelijke en vrouwelijke engel op houten voet. 46-19cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een musicerend paar (ongesigneerd) in goede staat 50x37x21cm.
Loden figuur uit atelier John Sterenberg ten Boer 1920-2002 Marum, voorstellend een wassende vrouwelijk naakt met twee figuren achter een boom schuilend 7x24x22cm. Cond.: G
Bronzen zwemmer op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Milo 23,5cm. Cond.: G