Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G
Hollandse bijbel anno 1768, Staten Generaal. Met originele lederen band. Door P.H. Losel H. Brandt, DK onder de Linden G. de Groot, P. Schouten, De wed. O. van Grafhorst. Rug lichtjes los, eerste pagi...
Twee delen antiek Duits KPM porselein ca. 1900: 1x kop met heraldiek wapen en 1x kop met opschrift "Für die Hausfrau" in biedermeier stijl 9-12cm. Cond.: G
Zeldzame aparte antieke roodkoperen kopergeslagen dekselterrine met onderschotel ca. 1930. Gemerkt EMSA in goede staat 10x34x27cm.
Grote porseleinen figuur ca. 1950 voorstellend 2 Barsoy nr. 5203 in goede staat 20x26x11cm.
Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.
Kleine antieke metalen S-Bahn Ofen ca. 1900, marke Tura (oxidatie) 70cm.
Chinese vaas met floraal decor 20e eeuw in goede staat 18xø10cm.
Kavel van 7 delen divers antiek: 2x koperen parfum of wijwaterhouder, 2x bronzen lepel 19e eeuw, 1x miniatuur 3-lichts kaarskandelaar, 1x bronzen bel, 1x kaarskandelaar miniatuur (zwart beschilderd) 6...
Twee Kantonees porseleinen schotels met floraal decor, 19e eeuw (randschade) 22-24cm. Cond.: M
Bretonse eikenhouten barometer van eikenhout, gesneden met 2 figuren en bloemenranken ca. 1880 in goede staat 48cm. Cond.: G
Vijf prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels. Gesigneerd en met diepblauw floraal decor in vakken. Mooie kwaliteit en gaaf 5x9,2cm. en ø14cm.
Oude kroonluchter met geslepen glazen pegels (9-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø60cm.
Kopergeslagen 19e eeuwse hengselpan (gezwaluwstaart) met deksel en sleef (soeppan) 23xø26cm. Cond.: G
Groot kavel met diverse oude en antieke tabakspijpen o.a: porselein 8-40cm. Cond.: R-G
Bijbel ca. 1900 "The illustrated national Family Bible", Cassel and Company. bevat vele illustraties, gekleurd en met messing beslag. Lederen band is los 34x27x10cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse bronzen coupes met los (2x) kristallen bollen 10x18xø13cm. Cond.: R-GG
Decoratieve wandspiegel met handgeschilderd landschap in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 118cm. Cond.: G
Antieke houten weegschaal met kogel-schuifgewicht 19e eeuw in goede staat 60x30x8cm.
Klein bronzen reisikoon (tweeluik) 18e eeuw Russisch: 1x Christus aan het kruis en 1x Oud Testamentische Drie-eenheid 10,5x5cm.
Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G