Grote oude bronzen Boedha 20e eeuw in goede staat 49x38x20cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Portugese religieuze houtgestoken figuren (3 armen missen) 30x32cm. Cond.: R
Bronzen schedel 21e eeuw op zwart marmeren sokkel, in goede staat 37x17x13cm Cond:G
Groot antiek beeld op marmeren voet door Arthur Waagen getiteld de tresse omstreeks 1880(compositiemetaal)schipbreukeling 69cm Cond:G
Antieke Jugendstil figurengroep omstreeks 1900, voorstellende een vrouw met duif, hinde en hertenjong, op marmeren voet 2 kleurig bronskleurig gepatineerd 31x48x12cm Cond:G
Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend twee vissende kinderen (hengel afgebroken) 21x32x11cm. Cond.: R-G
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voostellende een naakte vrouw met duif in haar hand met marmeren sokkel.
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een naakte vrouw met schaapsvacht, gesigneerd G.Haberti, staande op marmeren voet 39,5cm Cond;G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een sigaarrokende man, met zwart marmeren sokkel, gesigneerd:Major Flagstiff, in goede staat 47x18x22cm
Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellende een mannelijk profiel met stilte aanduiding, gemonteerd op marmeren sokkel Cond:G
Zeer grote antieke Chinese houtgesneden Guan Yin omstreeks 1900 (vinger mist) staande op karper, verder in goede originele staat 89cm
Antieke figuur door Henrijk Kossowski (1855-1921) engel met hoorn des overvloeds(amor mist boog en pijl) titel, Lábondance compositiemetaal 66cm Cond:R
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Milo voorstellende een knielende man
Bronzen buste van Simon Carmiggelt 2e helft 20e eeuw nin goede staat 11cm.
Oude compositiemetalen Romeinse discuswerper omstreeks 1930 met houten en marmeren voet 23,5x16x7,5cm Cond:G
Bronzen Faun met blaasinstrument ca. 1930, gesigneerd Kat (met gietstempel). In goede originele staat 46cm.
Antiek Frans beeld getiteld Moulin, voorstellende een jongen met walnoot en molentje(scheur in voet, en molentje beschadigd) compositie metaal 58cm Cond:R
Antieke figuur omstreeks 1900 op marmeren voet, voorstellende een dame met hooivork getiteld le Ble door L Madrassi. compositie metaal 55cm Cond:G
Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900, voorstellende een vrouw met engel op marmeren voet gesigneerd Ferrand, compositie metaal(scheur in arm) Cond:R
Twee bronzen boekensteunen 21e eeuw gesigneerd C.J verhoef, voorstellende twee staande maribu's op marmeren voet 24,5x15x10cm Cond;G
Houten heilig figuur 18e-19e eeuw met restpolychromie. Handen missen en kroon beschadigd H.: 40cm. Cond.: R
Antieke figuur omstreeks 1900, voorstellende een engel met ster, gesigneerd Aug. Moreau, op houten sokkel, 55cm Cond:G
Zware moderne bronzen 2 lichts kandelaar, voorstellende een stam met naakt liggende vrouw, in goede staat. 28x27x19cm Cond:G
Art Deo figuur omstreeks 1920, voorstellende een liggende windhond op marmeren sokkel (marmer iets beschadigd) 20x43x12cm Cond:R/G