This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Wortelnoten topbureau, 1880
Starting price 3.750 EUR

Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.

Marqueterie bureau
Starting price 3.500 EUR

Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....

Wortelnoten porselein vitrine, 1760
Starting price 1.800 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze porseleinen vitrinekast. Orgelgebogen met band-intarsia. Met deuren op schuine hoeken. Circa 1760. Afmeting: 240 x 195 x 50 cm. In goede staat.

Eiken renaissance kast
Starting price 1.250 EUR

18e Eeuws eikenhouten Hollandse renaissance kast, ook wel Utrechtse poort kast genoemd. Met prachtig snijwerk op de deuren en zijkanten met leeuwenkopjes. Kast geheel staand op zwarte bolpoten. Orgine...

Mahonie kabinet
Starting price 1.100 EUR

Kleine Hollandse mahoniehouten Louis Quinze barok kabinet met prachtig fineer beeld en origineel bronzen beslag. 230x160x65cm. In zeer goede staat.

18e Eeuwse kussenkast
Starting price 1.000 EUR

Kapitale 18e eeuwse Hollandse kussenkast van palissanderhout. Met geëboniseerd lijstwerk. Uitneembaar + lades en sleutel. Afmeting: 220 x 220 x 80 cm. In goede staat.

Orgelgebogen kabinet, 1750
Starting price 900 EUR

Hollands orgelgebogen wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. 18e Eeuw. Oudere restauraties. Circa 1750. Afmeting: 235 x 210 x 70 cm. In goede staat.

Orgelgebogen porseleinkast, 1880
Starting price 850 EUR

Antiek Hollandse notenhouten bakwaaier porseleinkast. Orgelgebogen, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 225 x 150 x 50 cm. In zeer goede staat.

Boulle penant kast, 1900
Starting price 850 EUR

Boulle penant kast met marmeren blad en vergulde bronzen (kariatiden) versieringen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 125 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Starting price 750 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse porseleinkast van wortelnoten. Barok. Met bronzen beslag, gebogen lades en extra deuren in het onderstuk. Uitneembaar. Afmeting: 228 x 160 x 45 cm. In goede staat

Willem III vitrinekast. 1860
Starting price 700 EUR

Prachtige, Hollandse Willem III vitrinekast van wortelnoten. Met snijwerk binnenwerk, schappen en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 208 x 105 x 43 cm. In zeer goede staat.

Vitrinekast met kruisvoet
Starting price 700 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met kruispoot. Circa 1900. Afmeting: 230 x 170 x 45 cm. In goede staat.

Hollandse eiken 4-deurs kast
Starting price 700 EUR

17e Eeuwse twee-delige Hollandse eikenhouten renaissance 4-deurs kast met houtgestoken panelen met diverse koppen en originele sloten. Afmeting: 200 x 150 x 65 cm. In goede staat.

2x Bretonse bloementafel/piedestal
Starting price 700 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten Franse, Bretonse piedestals. Man + vrouw. Met 3-spant houtgestoken poten. Afmeting: 112 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Italiaans gestoken Sgabello stoel
Starting price 650 EUR

Zware Italiaanse Sgabello stoel van notenhout, met leeuwen, figuren, ranken en fratz gezicht. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 47 x 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Starting price 600 EUR

18e Eeuws Hollandse wortelnoten porseleinkast met klauwpoten. Uitneembaar. Barok. Afmeting: 225 x 170 x 50 cm. In goede staat.

19e Eeuwse porseleinkast
Starting price 600 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Kersen vitrinekast
Starting price 600 EUR

Kersenhouten vitrinekast in empire-stijl, met zwarte bronzen zuilen en vergulde bronzen versiering. Circa 1900. Afmeting: 189 x 88 x 45 cm. In goede staat.

Mahonie hoekkabinet
Starting price 600 EUR

Twee-delig 18e eeuws Hollands, Louis Seize, mahoniehouten hoekkabinet met halve zuilen en origineel messing beslag, slot en sleutel. Afmeting: 235 x 136 x 65 cm. In goede staat.

Utrechtse poortkast
Starting price 600 EUR

17e - 18e Eeuws eikenhoten Utrechtse poortkast met versieringen van ebbenhout. Mooie patina. Voorzien van smeedijzeren slot. Afmeting: 223 x 160 x 72 cm. In zeer goede staat.

Vergulde wandtafel
Starting price 600 EUR

19e Eeuws vergulde houten wandconsole tafel met marmeren gecontourneerd blad. Floraal/gezicht/dieren decor. Afmeting: 95 x 125 x 60 cm. In goede staat.

Vitrinekast (gebogen glas)
Starting price 550 EUR

Franse, 1-deurs vitrinekast met gebogen glas, blad van marmer en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 43 x 39 cm. In goede staat.

Wandtafel met leeuwenkoppen
Starting price 500 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten wandconsole tafel met leeuwenkoppen en klauwpoten. Afmeting: 88 x 160 x 60 cm. In goede staat.

2-Delig wortelnoten topbureau
Starting price 500 EUR

Twee-delig Hollands wortelnoten topbureau met bronzen beslag en mooi binnenleven. Gebogen met kelder. 18e Eeuw. Afmeting: 230 x 102 x 63 cm. In zeer goede staat.