Groot lot Duitse penningen Ettlingen Fur Besondere sportliche Leistungen. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.
Tibetaanse dekselkist met leder bekleed + chinoiserie goudlak beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Grote trommel + stokken. Merk: Peace. Afmeting: 35 x Ø 56 cm. In zeer goede staat.
Drie antieke Oosterse kruithoorns. Onder meer; kalebas, hoorn en messing. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten pendule met intarsia. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 25 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit wekkerklok met speelwerk. Notenhout. Circa 1900. Verlijming laat los. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antiek Nederlandse art deco buffetklok met Pfeilkreuz-uurwerk en halfuur-slag op gongstaven. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout, coromandelhout en chroom. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang + vouwslinger. Gregorie Pfaff. Met vergulde feuille. Afmeting: 40 x 15 x 26 cm. In goede staat.
Twee mahoniehouten bijzettafels. 20e Eeuw. 1x wortelnoten. 1x Mahonie. Met queen Anne poten. Afmeting: 41 x Ø 44 cm. + 44 x 59 x 62 cm. In goede staat.
Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.
Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Houtgesneden apostel op console. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Gesigneerd Afrikaans bronzen figuur door Derme Morou. 1940 - 2000. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Drie glazen hoofden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen vaas. Pieck du fleur. Floraal beschilderd + plated. 20e Eeuw. Afmeting: H 34,3 cm. In goede staat.
Twee delen Italiaans glaswerk. 20e Eeuw. 1x vaas, Flavio Poli en Seguso Sommerso Murano. 1x Transparant rode asbak, chips. Afmeting: 16 - 30,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek handbeschilderd medaillon met damesportret. 19e Eeuw. Haarlijn. Afmeting: 7 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen/keramieken (Schertz)kannen, (chocoladekan), in poezenvorm. 20e Eeuw. Onder meer 2x Duitsland. Afmeting: H 17 - 23 cm. In goede staat.
Mobach steengoed baardmankruik met bruin glazuur. Naar 17e eeuws Duits voorbeeld. Circa 1920. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delige Arnhem platelen rookset. Decor Velria Antonne. Circa 1910. Eén kleine restauratie. Afmeting: 9 - 27 cm. In goede staat.
Drie keramieken melkschenkkannen. Ontwerp van Hildo Krop. 'Melk is goed voor elk'. 20e Eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Zeldzaam Petrus Regout Maastricht herinneringsbord. 1924 Indië, 'Zoo de ouden zeilden, vliegen de jongen'. Afmeting: Ø 25,7 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Duits porselein met zwiebelmuster decor. 15 Delen. Circa 1900. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Vijf delen Makkum. Fayence. Holland. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
Groot 3-delig antiek Delfts fayence kaststel in rococo-stijl. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 45 cm. In goede staat.
Acht Franse Limoges borden met floraal/goud decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Collectie met wit porseleinen paarden. Aantal: 27 stuks. Italië/Duitsland. Ongemerkt. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.
Oud Tibetaans koperen reliëf met Boeddhistische tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24,5 x 3 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen satsuma vaas met geisha's in tuin decor. Gaatje in bodem. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.
3x China. Bestaande uit: Twee Yixing theepotten + plated cup. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese yixing wierookbrander met draak/feniks decor. Met hengsels. Afmeting: 18 x 20 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Antiek 25-delig Japans porseleinen theeservies met landschap decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.
Zes antiek Japans porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. Eén haarlijn. In goede staat.
Antiek, Japans porseleinen bord met vissers decor. Vier tekens bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.
Antieke (plated) fruitschaal met kristalglas. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 29 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen engel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zilveren sleef, 800/000, peervomrige bak met een geschulpte rand met schenktuit. Op de bak staat een gravure van een zwijnenkop. Aan de lepel zit een baleinen steel. lengte 34 cm. ca 50 gram. In goede...
Zilveren schaaltje, 835/000, Wilkens ovaal model met een knerrenrand. Het schaaltje is iets oplopend. 22x12x2,5cm. ca 13 gram. In goede staat.
Lot zilveren bedels en sleutelhanger, 833/000, met een zadel, sleutel, hond en een sleutelhanger met figuur. Totaal ca 110 gram. In goede staat. 3-9cm.
Bijzondere zilveren miniatuur, 800/000, een bol op ronde voet met kip. ø2x6,5cm. ca 30 gram. In goede staat
Groot lot zilveren zodiacs met 4 grote ronde opengewerkte zodiacs en diverse andere modellen. 900/000 en 925/000. Totaal ca 62,1 gram. Nieuw. ø16-33 mm.
Lot met een zilveren bedel en miniatuur inde vorm van een paard. 835/000. Een miniatuur met een jager te paard met honden, 38x20x40mm. En een grote bedel in de vorm van een paardenhoofd. 30x32x10mm. T...
Zilveren armband, 925/000, met zirconia's. Zilveren armband met 16 ronde schakels, in het midden bezet met een grote zirconia in het midden en daaromheen een rand met zirconia's. De armband is voorzie...
Lot barnsteen/copal met 4 colliers en 4 hangers/broche. ca 210 gram. In goede staat.
Lot colliers met zilveren staafjes en bollen, 925/000, versierd met gekleurde kralen. Nieuw. ca 30 gram.
Lot Barnsteen/ Copal met colliers en een armband. totaal ca 172 gram. In goede staat
Drie horloges, o.a. S.Oliver, groot model met blauwe plaat, ø 42 mm., Gigandet, damesmodel, met deels stijve band. breedte 39mm. En een horloge met donkerblauwe plaat. ø 37 mm.
Twee zilveren design ringen, 925/000. Ring met een dubbele band en een kop gemaakt uit 2 viekante bewerkte elementen. Breedte 33 mm. ø 55. En een ring met een dubbele band met een kop met een rond ele...
Groot lot zilveren oorstekers met diverse stenen. Totaal ca 85 gram. In redelijk goede staat.
Lot colliers met zilveren staafjes en bollen, 925/000, versierd met gekleurde kralen. Nieuw. ca 45 gram.
Gesigneerd Linda. 21e Eeuw. Stilleven naar Vincent van Gogh. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit, insecten, vogels et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.
L. Lombart. Mediterraanse dorpsstraat met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.
P. van Kempen. 20e Eeuw. Hollands interieur met rokende visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram S.M.C.D. Hollandse School. 19e Eeuw. Man met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.
Pierre Nemaere. 1913 - 2010. Litho. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 53 x B 68 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eenden. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 67 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 1869. Duitse School. Berggezicht met dorp en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In redelijke staat.
Drie aquarellen. J.J.E. Egerin.... 19e Eeuw. Bloemstillevens. Eén beschadigd. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen divers. 19e Eeuw. 1x Mahoniehouten theekist. 1x Pendule van mahoniehout met stil uurwerk. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.
Antiek keramieken tazza met messing + persglazen schaal. Circa 1900. Enkele chip mogelijk. Afmeting: H 33 cm x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke ventilator van bakeliet. Gemerkt Kalorik Belgium. Gerestaureerd in originele kleur. Afmeting: H 25,5 x Ø 19 cm.
Twee antieke Duitse accordeons. Eerste helft 20e eeuw. 1x Gemerkt La Scala Germany (wit). 1x Zwart gelakt. Afmeting: 38 - 45 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse plated trompet in koffer. J. Gras - Lille. Afmeting: 53,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollandse koper bewerkte parapluhouder met leeuwenkoppen + een antiek haardscherm. Circa 1900. Afmeting: 57 - 124 cm. In goede staat.
18e Eeuwse tabaksdoos van messing met gravures en spreuken. Slijtage. Afmeting: 4 x 14 x 8 cm. In goede staat.
Groot geweven wandkleed/gobelin. Voorstellende een fantasie landkaart. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 135 cm. In goede staat.
Ovale spiegel met floraal stucwerk. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Indiase dekseldoos, beslagen met messing. Octagonaal. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Twee messing vergulde lampen. Willy Rizzo? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 - 157 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met vissende jongen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke, gave, Duitse regulateur van notenhout. Met halve zuilen. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antiek, Engels, mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant klauwpoot. Circa 1900. Afmeting: H 56 x Ø 72 cm. In goede staat.
Aziatisch houtgestoken gepolychromeerd figuur. Ophanging aan rug. Afmeting: 41 x 43 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Franse polychrome fayence geisha met bodem monogram P:P. Hoofd gelijmd. Afmeting: 15,3 cm. In redelijke staat.
Duits Rosenthal Studio Line porseleinen servies met vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.
Lot porseleinen rest servies. Divers. Oud/antiek. Onder andere; Duitsland et cetera. Onder meer; po, schalen, kop + schotels. Circa 15 delen. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.
Antiek polychrome Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. Neerland's Onafhankelijkheid, 1813 - 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Oud Chinees rol-schilderij. Voorouder met kleinzoon. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.
2x Tibet. 20e Eeuw. 1x Koperen gebedskelk. 1x Gebedsrolhouder met karaktertekens. Afmeting: 17,5 - 33,3 cm. In goede staat.
Vijf diverse Japans Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden chips. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met Japans geglazuurd aardewerk. Bestaande uit; Grote kom met bodemmerk. Kleinere kom, haarscheur. Bord met landschap. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee schotels gaaf. Rest chips en/of beschadigd. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers China/Japan. Oud + antiek. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kommen, benen snuffbottle, parelmoer tablet, lakwerk vaas, Kanton porselein, lakwerk doos. Afmeting: 7 - 28 cm. In redelijk/goede st...
Lot China, divers. 20e Eeuw. Onder andere; spekstenen tempelleeuwen, steengoed, porseleinen figuren, blanc de chine figuur. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Chinees gesneden spekstenen sculptuur op sokkel. Berg met pagode en figuren. Circa 1900. Afmeting: 16 x 14 x 3 cm.In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Beeld van wijsheer, met bodemmerk. 3x Familie Rose kop + schotel, met floraal/vlinder/emaille decor. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Drie delen schepwerk met zilver en houten grepen. 800/000, met een vork, lepel en spatel, versierd met graveerwerk. Aan het bestek zit een houten greep. 22-25cm. In goede staat
Twee zilveren bakjes met blauw glas en 2 lepels, 833/000. Een vierkante opengewerkte houder op acanthusvormige poten met blauw glazen binnenbak. En een ronde houder met voorstelling van figuren in een...
Lot met 6 vorken en messen met zilveren heft, 800/000. De tanden en lemmeten zijn verguld. 15-17cm. In goede staat.
Twee delen Chinees zilver, met een miniatuur hengselmand met schuifbare bodem, rond model met draak, ø4x6cm., en een rechthoekige zilveren hanger met tekst, 5 cm. Totaal ca 44,1 gram. In goede staat
Cassette met 12 zilveren taartvorkjes, 833/000, 3 tands met een strakke bewerkte steel. 12 cm. ca 123 gram. MT.: P.Oostrom, Schoonhoven. In goede staat
Kleine zilveren suikertafel uit filigrain, 800/000. Rond gecontourneerd model met bloemdecor en sterren. ø9x2,5cm. ca 35 gram. In goede staat
Lot met 6 messen voorzien van een zilveren heft met ribdecor. 835/000. 21 cm. Wat gedeukt. In redelijk goede staat.
Antieke Friese schaar met zilveren grepen, 833/000, 10 penningen. 14 cm. Totaal ca 53 gram.