Antiek Frans pendulestel van compositie metaal en marmer. Bronskleurig. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 31 - 45 cm. In goede staat.
Elektrische blikken Unis France Jep. speelgoedtrein met tender en twee wagons. 30-er Jaren. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede bespeelde staat.
Twee antieke dolken met originele schede. Oxidatie lemet. Circa 1900. Afmeting: L 48 - 59 cm. In goede staat.
Lot antiek religieus etc. 4x oa 1x Religieus kruis + corpus. 1x Corpus Christi van brons.1x Pijpaarde plaquette. 1x Messing strooier. Afmeting: 6 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 3 vergulde pennen, een Zwart gemeleerde Waterman vulpen, een goldplated Waterman Vulpen met gematteerd geslepen decor en een goldplated balpen, Elysee, made in Germany. In goede staat.
19e Eeuws Nederlandse bijbel, in leder gebonden met sierstukken en sloten van messing. Uitgave van Joh. de Liefde - Utrecht. Voorzien van gekleurde bijbelse lithografieën. Minimale vochtvlekken. Afmet...
Antieke Franse tafellamp met figuren. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.
Leuke Pierrot tafellamp. Composiet. Met glazen lichtbol. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Staande design lamp. Italië. Luci Adonis. Design G.F. Frattini. Afmeting; H 190 cm. Ø 35 cm. (voet). In goede staat.
Staande design lamp van het merk Goccia. Geheel van chroom met druppelvormige kap. Afmeting: H 176 x Ø 25 cm. (voet). Minimaal deukje. In goede staat.
Sigarenetui, rechthoekig model aan de voorzijde voorzien van een afbeelding met paarden. Iets gedeukt aan de achterzijde,8,5x7x1,5 cm verder in goede staat.
Twee 18e eeuwse textiel (borduursel) kunstwerken in vergulde lijst. Floraal decor. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In goede staat.
Laat 18e eeuw corpus Christi van palmhout. Fijngesneden. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandkapstok-haken met dierenkoppen. Ontwerp Walter Bosse. Oostenrijk. Circa 1950. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Koperen jugendstil inktstel. Holland. Circa 1910. Naar ontwerp van Jan Eisenloeffel. 1876 -1957. Afmeting: 11 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Marmeren zuil/piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x 24 cm. In goede staat.
Twee zware gietijzeren vuurbokken met leeuwen. Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Circa 1860. Tevens goed te gebruiken als wijnkoelers. Afmeting: H 40 - 43 cm. In goede staat.
Messing haardomranding met twee jugendstil piano kandelaren. Circa 1900. Afmeting haardomranding: 136 x 35 x 17 cm. Afmeting kandelaren: H 25 cm. In goede staat.
Twee lange dames bontjassen van zeer hoogwaardige kwaliteit. Herkomst zaak uit Monaco. Afmeting: L 100 - 111 cm. In zeer goede staat.
Lot met acht antieke merklappen. Divers. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Drie kilo divers muntgeld en papiergeld, wereld. 20e eeuw. 1x3cm. In goede staat.