This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

2x Japanse schaal
Starting price 180 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen schalen met floraal/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - Ø 28 cm. In goede staat.

Yixing theepot Ø 9 cm.
Starting price 1.600 EUR

Antiek Chinees porseleinen yixing trekpot met druivenranken/eekhoorn decor. Tuit beschadigd, chip binnenrand deksel. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Set Chinese borden (4x)
Starting price 375 EUR

Vier Chinees porseleinen schotels met figuren te paard decor. Ongemerkt. 18e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: Ø 11 cm.

Chinese Swatow schotel Ø 38 cm.
Starting price 400 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Swatow schotel met coulissen/tekst decor. Randschade. Afmeting: Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees antiek porselein
Starting price 250 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. Onder meer; 2x Karper decor, 19e eeuw. 1x Republiek met tijger decor. Afmeting: 22 - 25,5 cm.

Japanse Satsuma boeddha
Starting price 80 EUR

Antiek Japans Satsuma boeddha figuur met goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Starting price 100 EUR

Lot met zeven delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder meer; gemberpot, pattipan, vaas, twee kommen (één haarlijn), schotel (beschadigd), dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 10 - 16,5 cm. In...

Chinese brushpot, H 20,7 x Ø 21,8 cm.
Starting price 600 EUR

Chinees porseleinen brushpot met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 20,7 x Ø 21,8 cm. In goede staat.

Paar Satsuma vazen
Starting price 200 EUR

Twee antiek Japans porseleinen satsuma vazen met geisha's/krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Chinees figuur, H 56 cm.
Starting price 225 EUR

Groot Chinees porseleinen figuur. Hoogwaardigheidsbekleder met scepter. Voorzien van bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Zes Japanse borden Ø 23,2 cm.
Starting price 100 EUR

Zes antieke Japans porseleinen borden met bamboe/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

3x Chinees bord Ø 28,8 cm.
Starting price 250 EUR

Set met drie 18e eeuwse Chinees porseleinen imari borden. Floraal/vissen/goud decor. Twee borden goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 28,8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 40 cm.
Starting price 1.500 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen familie rose vaas met kostbaarheden/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21,8 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met lichtblauw craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 21,8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tazza, Ø 23 cm.
Starting price 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie rose tazza met vergulde bronzen monturen. Familie rose tuin decor emaille. Enkele haarlijn. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Interessant lot satsuma vazen (5x)
Starting price 120 EUR

Vijf diverse antieke Japans porseleinen satsuma vazen met signaturen. Eén maal cloisonné. Interessant lot! Eerste helft 20e eeuw. Grootse vaas haarscheur. Afmeting: 15 - 33 cm. In redelijk/goede staat...

Chinese celadon vaas, H 18,2 cm.
Starting price 400 EUR

Vierkante, Chinees porseleinen celadon vaas met glazuur. Afmeting: H 18,2 cm. In goede staat.

Wierookbraner van celadon
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander. Song stijl. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen bord met blauw glazuur en reliëf van paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese brushpot/Familie Rose Ø 19 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen familie verte brushpot met figuren in tuin decor. Afmeting: H 17,3 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese sla-kom
Starting price 350 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen slakom met floraal/granaatappel decor. Afmeting: 12 x 24 x25 cm. In goede staat.

3 Delen antiek Chinees porselein
Starting price 250 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Cheng lung roomkan, haarlijn + chip. 1x Kang xi kom, bodemmerk, bodemrand schade. 1x 18e Eeuwse pot met floraal decor, haarlijn. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In rede...

Grote staande boeddha, H 204 cm.
Starting price 1.650 EUR

Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen. 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Starting price 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met zotjes in tuin decor. Afmeting: 18 cm. In goede staat.