Antiek sabel met graveringen op zowel het heft als lemet. G.B.N. 09. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: L 80,5 cm. In goede staat.
Antiek Oost Javaanse kris met gestoken hardhouten heft. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.
Antiek Indonesische panjang executie kris met hardhouten heft. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 52 cm. In goede staat.
Prachtige oude/antieke Indonesische kris met hardhouten gesneden heft, met Indonesich fabelfiguur. Damast lemet met zilver-inlay. 20e Eeuw. Afmeting: L 46,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse diplomaten degen. E+ F Hörster Soligen lemet met parelmoer en verguld brons, voorzien van Hollands wapenschild. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Antiek Frans sabel met heft van hoorn + vergulde bronzen handbescherming. 19e Eeuw. Voorzien van tekst op lemet. 16e imp de chat mars 1869 O. Superieur 1855. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.