Antiek, Frans, mahoniehouten secretaire met wat schade en oudere restauratie. Circa 1870. Afmeting: 161 x 110 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees gestoken hocker van hardhout met ranken en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhouten kredens met middendeur. Engeland. Slot vervangen. Afmeting: 132 x 122 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten psyche met bronzen beslag en drie lades. Empire, circa 1820. Afmeting: 63 x 43 x 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse noten barok eettafel met lade. Konisch. Afmeting: 72 x 115 x 84 cm. In goede staat.
Kleurrijk antiek tapijt. Circa 1930. Floraal decor. Afmeting: 255 x 165 cm. In goede staat.
Zéér groot oud Perzisch kleed met floraal decor. Afmeting: 4 x 5 mtr. In goede staat.
Vijf diverse oude/antieke kleine Perzische kleden met floraal decor, aardetinten. Afmeting: 33 - 89 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Perzische kleden. Floraal decor. Afmeting: 66 - 123 cm. In goede staat.
2x Perzisch. Oud/antiek. Aardetinten. Afmeting: 73 x 120 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt met floraal decor. Kleur: Blauw, met in het midden een medaillon. Afmeting: 304 x 240 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Kleur: rood, met in het midden een medaillon. Afmeting: 136 x 245 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt (Mirr Sarouhg). Kleur: overwegend blauw met een lichte (beige) omranding. Afmeting: 305 x 200 cm. In goede staat.
Antiek Weens bronzen kameel met ruiter. Circa 1900. Met polychromie. Gemerkt K.K. Afmeting: 11 cm. In goede staat.