This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Sung vaas, H 31,3 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen Sung vaas met floraal reliëf decor. Afmeting: H 31,3 cm. In goede staat.

Familie Rose kist
Starting price 500 EUR

2x Chinees bord Ø 21,2 cm.
Starting price 100 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. 1x Imari, floraal/goud decor. 1xQueng Lung Met tuin decor en bodemmerk, enkele chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 12,2 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met decor van bewapend figuur in landschap. Met reliëf. Afmeting: H 17,5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.

5x Chinees bord Ø 26,5 cm.
Starting price 500 EUR

Lot met vijf 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/Tobacco leaf decor. Vier borden goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.

Huanghuali penselenpot Ø 20,6 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinese huanghuali houten penselenpot met reliëf tekst, voorzien van rood lakwerk figuren decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 19 x Ø 20,6 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 14 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur + onderwater decor met vissen. Bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 14 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinese sauskom
Starting price 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen sauskom met tuin decor. Cheng Lung. Eén minimale chip. Afmeting: 7 x 15 x 14,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas (vierkant)
Starting price 400 EUR

Oude vierkante Chinees porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 23 x 19,5 x 19,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Starting price 140 EUR

Chinees porseleinen trekpot met zwart glazuur + floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 8,7 x 5 x 7.3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 20,3 cm.
Starting price 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinees servies
Starting price 850 EUR

Elf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen theeservies met Familie Rose floraal/insecten decor. Onder meer; Chocolade kan, goed. Melkkan, haarlijn + gelijmd. Theekan, deksel gelijmd. 7x Schotel, goed. 4x...

Chinese stemkom Ø 17 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen stemkom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: H 11,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Starting price 150 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 2x Gemberpot, één deksel schade. 2x Kopje + 1x schotel Kang Xi, 17e - 18e eeuw, met bodemmerk, schotel haarlijn, kopjes minimale chips. 1x Cheng Lung...

Chinese Cheng Lung schotel Ø 42 cm.
Starting price 1.450 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel. Met decor van figuur bij rivierlandschap. Afmeting: Ø 42 cm. Schotel is in perfecte staat.

Grote staande boeddha, H 204 cm.
Starting price 1.450 EUR

Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen.1e helf 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.

3x Chinese vaas, H 18 - 18,6 cm.
Starting price 150 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen met Familie Rose decor. Republiek stijl. Floraal/goud/tekst + signatuur. Afmeting: H 18 - 18,6 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese tegel
Starting price 450 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen warmhoudtegel. Deels opengewerkt, met draken decor. Afmeting: 27,5 x 27,5 x 3,2 cm. In goede staat.

Chinese Mille Fiori vaas, H 27,4 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen Mille Fiori Familie Rose vaas met goudrand. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 27,4 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 24 cm.
Starting price 100 EUR

Chinese, vierkant porseleinen celadon vaas met reliëf teksten in goud. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Chinees diep bord Ø 16 cm.
Starting price 200 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen diepe borden met riviergezicht/figuren/pagode decor. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese perzikvaas, H 32,3 cm.
Starting price 650 EUR

Chinees porseleinen perzikvaas met Familie Rose decor en vleermuizen. Bodemmerk. Afmeting: H 32,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Starting price 400 EUR

Chinese theebus
Starting price 200 EUR