Alfred Alexander Göckel. Lüdinghausen 1952. Duitse School. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 57 x B 56 cm. In goede staat.
W. Stewart. Engelse School. Vissersboten en vissers op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Zeegezicht naar 19e eeuws voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 51 cm. Verf laat los. In redelijke staat.
Twee antieke Hollandse gravures. 1x Gehoorzaal. 1x Zaal der natuurkunde. Reinier Vinkeles sculp. 1741 - 1816. Vochtvlek moetrand. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.
P. Dankers. Circa 1930. Hollandse School. Bosgezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Otto Hetterscheid, 1967. 1927 - 2010. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Collage. Afmeting: H 45 x B 41 cm. In goede staat.
Herbert Götzinger. 1928 - 1976. Duitse School. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 36 x B 51cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Kustgezicht met huis, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In redelijke staat.
Pendant van J.G.L. Elsen 1906. Hollandse School. Hollandse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 1x Abstracte figuratieve compositie. 1x Kleurrijke abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 53 x B 30 cm. H 63 x B 48 cm. In go...
Corneille. 1996. 1922 - 2010. Nr. 110/200. Vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Nalatenschap Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap met spoorbrug. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Jan Wiegers. 1893 - 1959. Herenportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 28 cm. In goede staat.
Twee moderne bloem stillevens. Monogram M. 2002. Acryl op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
Twee werken van Anton Rooskens. 1906 - 1976. 1x Vogelman, 1975. 1x Zingende vogel, 1975. Litho op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.
Tinus de Jongh. Circa 1920. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
D. Pelotti. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling naar Max Liebermann. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler, 1993. 1918 - 2002. Bosschage. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Bosgezicht met hekwerk en figuur. Sepia op papier. Afmeting: H 45 x B 58 cm. In goede staat.
Jan Murk de Vries. 1919 - 2015 Harlingen. Landschap Noorwegen. Olieverf op linnen. Eén restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Portret van een heer met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 101 x B 71 cm. In goede staat.
Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
L.G. Melis. Hollandse School. 1935 - 1958. 50-er Jaren tennisspeler. Pastel op papier. Afmeting: H 93 x B 63 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Haven bij Veere. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.