Gouden Omega seamaster herenhorloge, 585/000, mechanisch. met bruin leren band. ø 34 mm. In goede staat
R. Beefster 1914. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting 100x80 cm. In goede staat.
Oude Bechner vleugel piano, zwart gepolitoerd, Nr. 285977. Minimale beschadiging. Afmeting: 145 x 155 x 110 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vier-laden orgelgebogen barok commode met messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 76 x 81 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten schommelstoel met zeer grote oren en lade. 18e-19e eeuw. Afmeting: 113 x 55 x 70 cm. In zeer goede staat.
Mooie houtgestoken Chinese hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 50 cm ø. In goede staat.
Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.
Leuk klein Fries eikenhouten Louis Seize linnen kabinet, ca. 1800. Kabinet heeft volle zuilen, origineel beslag, snijwerk. Afmeting. 225x158x56 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met ivoor op marmeren basement. 'Jongen met tas en boek'. Gesigneerd: Bailly. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groen celadon glazuur. 19e Eeuw. Eén maal met paradijsvogels decor. Eén maal met paradijsvogel/draken decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.
Sierlijke geelgouden ring, 585/000, royaal bezet met diamanten. Een ring met in het midden een briljant geslepen diamant in een opstaande zetting, ø 3,5 mm. Daaromheen een rand met een slag met in een...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamanten. Halve creolen met solitairzetting met briljant geslepen diamant en daaronder een slangvormige zetting met 8 briljant diamanten, totaal ca 0,60 crt. 3x20...
19e Eeuwse , Hollandse wortelnoten barok gebogen secretaire met klauwpoten en met prachtige wortelnoten binnenleven en kelder, ca. 1850. Afmeting: 100 x 110 x 57 cm. In goede staat.
Zes stuks Duitse Meissen porseleinen borden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21,3 cm.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Fraai Engels zilveren koffieservies, 925/000, 4-delig, geplaatst op plated tablet. Een servies met een bolle rechthoekig gecontourneerde vorm, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan en een suik...
Fraai zilveren servies, 925/000, Engels, bestaande uit een theekan, melkkan en suikerbak in een ovale empirevorm met vertikale gelobte banen geplaatst op een ovale voet met filetranden. De theekan hee...
Bijzonder zilveren moccaservies, 830/000, bestaande uit een moccakan, melkkannetje, lepelvaasje, suikerbakje met deksel en klein dienblaadje. Ovaal gevormd servies, versierd met rozendecor, geplaatst ...
Limet . Franse school. Titel: Les Filandieres (de spinsters). Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 80 cm. In goede staat.
Alexander Follak, 1915-2006. Dames bij koets. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Paard, staand naar links'. Kopergravure op papier. Afmeting: 14 x18 cm. In goede staat.
M. de Jongere, 1912 - 1978. 'Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven'. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Antiek Chinees mammoet ivoren figuur. Wijsheer met mantel. Circa 1900. Onder gemerkt. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bewerkte ivoren slagtanden met palmen en dieren decors. Circa 1920-1950. Afmeting: 55-56 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Antieke Russische gemerkte samovaar van messing met houten grepen en benen knop op kraan. Circa 1900. Afmeting: H.56 x 38cm.. In goede staat.
Groot Duits antiek messing scheepskompas, door W. Ludolph, Nr.: 21899/55L. Vaart Bremerhaven + Hamburg. Afmeting. 14x31 cm. ø. In goede staat.
Grote exclusieve eethoek met intarsia tafel. Stijlmeubels, tweede helft 20e eeuw. Tafel met lades. Diverse houtsoorten, intarsia met florale decors. Zes stoelen, Louis Seize-stijl. Coulissen tafel ver...
Hollandse wortelnoten barok commode, orgel gebogen, met vier laden (oudere restauratie), 18e eeuw. Afmeting: 78 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Franse stijl commode met marmeren blad en bronzen beslag. Met diverse houtsoorten belijmd en inlegwerk . 20e eeuw. Afmeting. 81x48x95. In goede staat.
Negen stuks Duitse Meissen porseleinen soepborden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 1e Keus. 20e Eeuw. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat
Zes grote Meissen porseleinen sierborden met diverse florale handgeschilderde decors en goudrand. 1e Keus. 20e Eeuw. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Vier antieke Delfts polychrome borden met florale decors. Gemerkt 'Porseleyne Fles', circa 1900. Afmeting circa 24 cm. ø. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen diepe schaal (schotel) met blauwe florale en vogel decor. 17e Eeuw. Afmeting: 8 x 39,5 cm.ø. In goede staat.
Cornelis van Waning, 1861 - 1929. 'Rotterdams havengezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 62 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen knobbelvaasjes met kersenboom bloesem-, vogels- en , goud decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Twee 835/000 zilveren vechtende kemphamen,, Importeursteken: D.J.Aubert, Voorschoten. 12x16x14cm en 13x9x11cm. totaal ca 225 gram. In goede staat
Mooie grote antieke zilveren strooier, Deens. Strooier, bokaalvormig, geplaatst op een soort standaard met bloemen en 4 klauwpoten. Voorzien van floraal bewerkte rand met 2 leeuwenkoppen. Met een fra...
Twee grote 19e eeuwse zinken torenspitsen met blad decor. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Franse Gallé gemerkte glazen vaas. Lichtgroen-zalm kleurig. 20e eeuw. Jugendstil-stijl. Gebruikssporen tonen leeftijd aan. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Zes maal Chinees porseleinen kop + schotels. 19e Eeuw. Met geisha's en florale decors. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.
Antiek Hollands vijf-delig Delfts blauw keramieken kaststel, 18e-19e eeuw. Gemerkt AR of APK, Chinese en florale decor. (Minimale chips) Afmeting: 33 - 46 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren schaal, 925/000. Ovale soort broodmand, met opgelegde rand en opgelegde randen bij de grepen. Met hamerslagstructuur. ca 685 gram. 31x21x13cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met amethist en diamant. Ring met een rond gefacetteerde amethist 8,19 crt van een goede kwaliteit, versierd met een rand met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,29 crt...
Set bestaande uit een collier van 2 rijen ronde bloedkoralen met geelgouden sluiting met grote bloedkoraal en en bijpassende armband met ovale geelgouden sluiting, ø bloedkoraal 6-7 mm, en een paar ge...
Mooie gouden slavenband, 585/000, met diamanten. Fijne slavenband met slag, bezet met 2 diamanten met een roosslijpsel, ø ca 4,2 mm, op zilver gezet in een geelgouden armband voorzien van een scharni...
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van tonvormige bloedkoralen, 5-7 mm, bevestigd aan een gouden bolsluiting met ribbewerking, ø 13 mm. Lengte 44 cm. ca 40 gram. In goede s...
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.
C.A. van Piggelen, 1921 - 1989. 'Boerderij met lezende kinderen en vee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Vijf-delige Alessi 'Bombe' design koffie / theeset. Plated met baceliet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Stijlvolle mahoniehouten Louis Seize hoekkast met gebogen front, vier-deurs. Eerste helft 20e eeuw. (wormbeval in triplex rugwand). Verder in goede staat. Afmeting: 220 x 100 x 65 cm. In goede staat.
Engels Georgian 18e eeuws eiken kabinet met vijf lades en vier blinde lades met bronzen beslag (slot vervangen). Prachtige patina. Afmeting. 177x132x53. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse kersenhouten empire commode met volle zuilen, vergulde messing capitellen, zwart marmeren blad, 4 lades, 4 originele sloten, sleutels en beslag. Afmeting. 127x104x65 cm. In goe...
Lot van 18 delen gelimiteerd porseleinen Limoges Cartier serviesgoed, 'La Maison Venitienne'. Bestaande uit onder meer: Borden, schalen, sauskommen etc. In exclusieve dozen. Afmeting: circa 20 - 36 cm...
Drie oude porseleinen figuren. 'Officieren te paard'. Duitsland. (gemerkt). 20e Eeuw. (één pluimhoed af, één figuur chipje af, één figuur helemaal goed). Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude/antieke porseleinen dekselpotten. Eén maal baluster-vormig, 19e eeuw met vazen decor en tekst (chip deksel). Eén maal baluster-vormig, 20e eeuw, met vazen, florale, symbolen decors. Ge...
Geelgouden zakhorloge, 750/000, met gouden gourmetketting, 585/000. Zakhorloge met witte wijzerplaat met romeinse aanduiding en een subdial met secondewijzer. Het horloge is voorzien van een metalen s...
Gouden collier en munthanger, 585/000, met 10 gulden munt, 1897. Grote gouden muntrand met fraai bewerkte randen, voorzien van een gouden tientje uit 1897.Bevestigd aan een gouden ankercollier. Totaa...
Zes werken van Henk Schuring 1965. Enschede, 1928-1984. 'Zes abstracte composities'. Zwarte inkt op papier. Afmeting. ca. 16-25 cm. In goede staat.
Thijs Buit 1934. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: 72 x 55 cm. In goede staat.
Gerhard Altman, 1877- 1940. 'Landschap met sloot en rietkraag'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Grote antieke zware bronzen sta-lamp met putti en phoenixen. Circa 1920. Afmeting: H. 170 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met originele lederen band en bronzen beslag. D.M. Lutherus, door Samuel Schoonwald in 1725. Met landkaarten. Afmeting: 13 x 23 x 27,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande Westminster klok met kwartierslag, ca. 1920. Ongemerkt. Afmeting. 203x53x26cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinetkast met driekwart zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. (Makkelijk te restaureren). Afmeting: 210 x 175 x 57 cm. In redelijk/goede staa...
Zeer groot Perzisch Heriz kleed. Meerkleurig met florale decors. Iran. Afmeting: 3,12 x 4,24 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen kalkoen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen kraanvogel (tuin). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 162 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese porseleinen dekselvaas met Foo-honden koppen en florale decors. (één chip deksel). 18e-19e Eeuw. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Gemerkt, 'Guang Long'. Met figuren in boomstamboot decors, met goudrand. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Bijzondere antieke gedreven zilveren brandewijnkom, 934/000, Leeuwarden 1810. Ovaal model met de voorstelling van de geboorte van jezus, versierd met C-voluten en bloemen. Geplaatst op een ovale bolle...
Groot zilveren dienblad, 835/000, Empire-stijl. Schuitvormige dienblad met gezaagd floraal decor voorzien van opgesoldeerde parelrand. MT.: Onduidelijk, Friesland jl.:G:1891. Voorzien van gravure: 15 ...
B. (Benjamin) Vantier, 1829 - 1898. 'Portret boeren vrouw'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 58 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met kakiemon-gouddecor. Afmeting. ø 10.5x14x18 cm. (minimale chip aan de tuit). In goede staat
Gouden rijring, 750/000, Engels, met diamant en saffier. Geel gouden riviere ring met een rij met witgouden chatons, bezet met 3 saffieren en 2 diamanten alles briljant geslepen.ø 3,6mm. ca 3,4 gram....
Twee kristallen tafelstukken geplaatst op een zilveren voet. Ronde kristallen schaal, met gematteerde bodem en in een ruitvorm geslepen rand. Geplaatst op een zilveren voet, floraal gevormd als 4 uitl...
Geelgouden collier, 585/000 met hanger, 375/000, met maansteenachtige steen. Sierlijk plat koordcollier met fraaie ovale hanger van maansteen versierd met bloemen en sierlijke ornamenten aan de boven...
Bijzondere zilver vergulde hosty pyxis, 833/000. Rond model met fraai geëmailleerd cloisonne bewerkt deksel. Voorzien van een afbeelding met vis en brood met de tekst "CIBUS VIATORUM". MT.: Brom's Ed...
Elegante veerbroche uit zilver, volledig bezet met diamanten met een roosslijpsel. Broche in de vorm van een veer bezet met 56 roosdiamanten in verschillende groottes, 1,6-4 mm. De broche is voorzien ...
Zilveren bestek, 833/000, Model Haags lofje, bestaande uit 6 dessertvorken en -lepels, 6 tafelvorken en 8 tafellepels, sauslepel, aardappel- en groentelepel, soepsleef en een visdienvork. MT.: Van Kem...
Elegante geelgouden oorclips, 585/000 met diamanten. Ovale oorclips, organisch motief met diverse briljant geslepen diamanten bezet. ø 18x10mm. Totaal 0.70 ct.,W/SI, ca 7.9 gr. Nieuw
Icoon met scenes uit het leven van de profeet Elia waaronder zijn Godservaring op de berg Horeb en zijn hemelvaart in vurige wagen. Afkomstig uit oud gelovigen atelier. Achtergrond tot op de krijt laa...
Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 20 cm. In goede staat.
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. Afmeting 240x185x56cm.In goede staat
Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet, ca. 1780. Kabinet is voorzien van bronzen beslag en rillen op de schuin afgevlakte hoeken. Afmeting. 215x165x56 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen diepe schotel met florale decors. 17e - 18e Eeuw. Gemerkt met blad. (randglazuurschade, chip + haarlijn). Afmeting: 7,5 x 39 cm ø. In redelijke staat.
Acht Duitse Meissen porseleinen ontbijtborden met diverse florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xy bord met figuren- en interieur decor. 18e Eeuw. (twee chips en lichte randglazuur schades). Afmeting: ø 22,7 cm. In redelijk goede/staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon - groen glazuur. 19e Eeuw. Eén maal lotusbloem decor. Eén maal paradijsvogel decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.
Zeldzame zilveren schoenengespen, klederdracht, met ovale opengewerkte rozetten met bloemen. MT.: E.Wientjes, Ootmarsum, jl.;F:1815. 10x10cm. In goede staat
Antieke Duitse Jugendstil eikenhouten vrijslinger, gemerkt R.S. Met florale zweepslag decors op klokkast, uurwerk en slinger. Afmeting: 86 cm. In zéér goede staat.
Zeer zeldzame 19e eeuwse Engelse houtgestoken thee melangeer tafel met theebussen en melangeerkom. Afmeting. 71x32x39 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten tinbuffet. 17e-18e eeuw. Bordenkast, twee-delig. Sloten en poten missen, (waterschade dak). Afmeting: 178 x 165 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon-groene glazuur. 19e Eeuw. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal pauwen decor (chip). Afmeting: 57 -58 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren fruitschaal, 925/000, Ronde fruitschaal met opgelegde rand geplaatst op een ronde voet met filetrand. Voorzien van hamerslagstructuur. ø30x9cm. ca 752 gram. In goede staat
Bijzonder compleet zilveren oorijzer, 835/000, met bijbehorende stiften, spelden en mutsen en typische Friese uiteinden. MT.: Fokke Hofman, Kollum jl.: M:1871. Kleine restauratie plekjes, deukjes en ...