This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

2x Tabakspot
Starting price 50 EUR

Twee antieke polychrome Delftse fayence tabakspotten. Porto Rico. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Starting price 50 EUR

Groot 3-delig antiek Delfts fayence kaststel in rococo-stijl. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 45 cm. In goede staat.

Delfts tegeltableau (6-pas)
Starting price 50 EUR

6-Pas tegeltableau. Delfts fayence. Delftshaven. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel, 1900
Starting price 50 EUR

Drie-delig antiek Delfts blauw fayence kaststel met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Antiek Limoges ei-dekseldoos
Starting price 50 EUR

Antiek porseleinen Limoges ei-dekseldoos. Handbeschilderd. Gemerkt M.C. Feint Main Limoges France. Afmeting: 5 cm. In goede staat.

Oosterse voorraadpot
Starting price 50 EUR

Grote Oosterse, geglazuurde terracotta voorraadpot. 20e Eeuw. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

2 Delen antiek plateel
Starting price 50 EUR

Twee delen antiek plateel. Circa 1920. Bestaande uit; Plazuid Gouda schenkkan, floraal decor + Eminent Holland windlicht. Afmeting: 24 - 55 cm. In goede staat.

Plateelvaas, 1910
Starting price 50 EUR

Antiek Gouda platelen vaas. Decor Ruba floraal. Circa 1910. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

Lot porselein (6x)
Starting price 50 EUR

Zes delen oud/antiek aardewerk/porselein. Bestaande uit: Terracotta tazza met floraal decor (restauratie). Bloempot in Imari-stijl. Bord Royal Copenhagen. Polychrome bord (oud Delft). Bord Wille & Co....

Lot porselein (divers)
Starting price 50 EUR

Acht antieke keramieken cake borden. Bestaande uit: 7x Petrus Regout Maastricht, decor Rhijnsteen. 1x Frankrijk met schertz (grappige) voorstelling. Enkele haarlijnen. Afmeting: Ø 18 cm. In redelijk/g...

Interessant lot met divers porselein
Starting price 50 EUR

Leuk, en interessant lot met divers porselein. Onder meer; 3-delig kaststel, dienblad, borden, schotels et cetera. In goede staat.

Majolica figuur, 1900
Starting price 50 EUR

Antiek majolica figuur. Moeder zoogt kind. Circa 1900. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

3x Beeldje, Hondjes
Starting price 50 EUR

Drie empire porseleinen Staffordshire hondjes. Circa 1920. 1x Restauratie. 1x Staart er los bij. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Villeroy & Boch kaststel, 1900
Starting price 50 EUR

Antiek Villeroy & Boch Bonn kaststel met floraal/landschap decor. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Bord + tegel
Starting price 50 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor, gecontourneerd, restauratie. Plus een 17e eeuwse tegel met afbeelding van pijprokende man, goed. Afmeting: 13,3 - 18,5 cm. In redelijk/goede s...

Lot tegels (4x)
Starting price 50 EUR

Vier antieke tegels. Divers. 17e - 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Kraantjeskan, H 38,5 cm.
Starting price 50 EUR

19e Eeuws polychrome fayence kraantjeskan in de vorm van een figuur zittend op drankfust. Deel kraantje mist. Bovenrand hals gelijmd. Afmeting: H 38,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Meissen kopje
Starting price 50 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen kopjes. Kobalt blauw. 20e Eeuw. Eén kopje gaaf. Eén kopje haarlijn. Afmeting; H 5 x Ø 5,6 cm. In redelijk/goede staat.

Persglazen vaas
Starting price 50 EUR

Antiek gematteerde persglazen art deco vaas met floraal decor. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (2x)
Starting price 50 EUR

Twee delen glaswerk. 20e Eeuw. 1x Jugendstil stijl vaas Tip Gallé. 1x Antieke schenkkan van kristal met messing en plated montuur. Circa 1900. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.

Lot kristal/glas
Starting price 50 EUR

Lot antiek kristal/glas. Onder meer; stolp, karaffen, dekselpotten, onderzetter et cetera. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Lot kristal/glas
Starting price 50 EUR

Lot met divers glas + kristal. Onder meer; menage, schalen, vaas, dekselpot et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

Knijpfles/glazen met tin (Copier?)
Starting price 50 EUR

Zes delen Hollands groen glas + tin Gero. Circa 1930. Bestaande uit: Knijpfles met vijf dunwandige glazen (Copier Leerdam?) Georg Nilsson. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.

Glazen schenkkan met glazen
Starting price 50 EUR

Antieke limonade kan met negen glazen. Circa 1930. Mondgeblazen, handbeschilderd, floraal decor. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.