A. Reinders fecit, olieverf op paneel, 19e eeuws stilleven 30x40cm. Cond.: R-G
Japanse houtsnede 19e eeuw (gesigneerd), houtsnede op papier, Japanse krijgsheer (licht beschadigd) 35,5x24,8cm. Cond.: R
Kavel diverse grafieken etc. 19e eeuw o.a; gravure E. Hildebrandt, gravure Ebers, gravure Preyer, aquarel 1916, etc. Cond.: R-G
Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G
Neuhausen ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met heide 69x60cm. Cond.: R
Kavel diverse 19e eeuwse ingekleurde modegravures ca. 20x27cm. Cond.: R-G
A. Sap ca. 1930, olieverf op paneel, dorpsgezicht aan het water 30,5x19cm. Cond.: G
Alexandre Sarres, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen en meloen 50x60cm. Cond.: G
Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 -1801), ets op papier, romantisch paar voor een venster 7x12,5cm. Cond.: G
J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G
A. Schwermann 1909, olieverf op linnen, bergmeer met roeiboot (lucht bijgeschilderd) 27x18cm. Cond.: R
Japanse houtsnede ca. 1900 (gesigneerd), wintergezicht Japan met figuren (met twee scheuren ca. 4 en 7cm. ) 22x34cm. Cond.: M