This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

6 Kop&Schotels
Result: 450 EUR

Zes 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en landschapsdecor met geschulpte rand. 1 Schotel lichte randschade, 1 kopje met chip en 1 kopje met oude haarlijn 7xø12,3cm. Cond.: G

Zilveren rijgnaald
Result: 35 EUR

Antiek Engels zilveren knopenhaak met bloemmotief bewerkte zilveren heft eind 1800, L.: 18cm. Cond.: U

KPM Manefaktur
Starting price 300 EUR

KPM porseleinen zouthouder met putti ca. 1900, bloemen, vlinder- en gouddecor. In goede originele staat 13x13,5x9cm.

Tegel
Result: 450 EUR

Vroeg 18e eeuwse polychroom Fayence wandtegel met kraai (Frankrijk of Italië) in goede originele staat (minimale chips) 20x16,7x3cm.

Miniatuur skelet
Starting price 130 EUR

Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 11cm. Cond.: G

Zilveren miniatuur, tafelstuk
Result: 80 EUR

Bijzondere sterling zilveren miniatuur met floraal gegraveerd decor, tafelstuk met hengsel voorzien van zilveren peperstrooier en een glazen zoutvaatje met lepeltje 925/000, 4,5x5x3cm.

2 Zilv. kaasduimen
Starting price 25 EUR

Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U

Diverse Trix rails
Result: 40 EUR

Groot kavel Trix treinrails, 4x wissel rechts, 4x wissel links, 10x recht (701), 20x bocht, 3x bocht klein, 2x recht (708), 2x bocht (710), 4x koppel recht(703), 7x koppel bocht, 1x koppel bocht grote...

Ring GG Granaat
Result: 60 EUR

Ring GG 585/000 met ovale Granaat. Ovaal gegraveerde bovenzijde met daarin een ovale granaat, ø 7x10 mm, met mooie stukken bevestigd aan de band. ca 3,5 gr. ø 56

Stoom-machine
Result: 110 EUR

Oude koperen stoomwals, ongemerkt 1e helft 20e eeuw (of iets later). Glaasje zit los, compleet met brander 20x30x14cm. Cond.: R-G

Verzameling Bosnië
Starting price 40 EUR

Oude verzameling Bosnië op insteekbladen

Zilveren naaldenkoker
Result: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren breipendop vermaakt tot broche 835/000,. L. 8.5cm., Ca. 8gr., Cond.:G

Krist. dekselvaas + schenkkan
Result: 45 EUR

Twee delen oud kristal; 1x grote waaierkristallen dekselvaas en 1x waaierkristallen schenkkan met plated monturen 23-39cm. Cond.: G

Divers oud glaswerk
Result: 40 EUR

Kavel van 21 oude/antieke glazen met goudrand o.a; cognacglazen, kristal, etc. 9-19cm. Cond.: G

4 Delen glas
Result: 30 EUR

Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.

Dienblad, plated
Result: 30 EUR

Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G

Diverse ansichtkaarten
Result: 45 EUR

Kavel oude en interessante ansichtkaarten o.a; oude schepen, vliegtuigen, Nederland, buitenland en koningshuis. Cond.: G

Theelicht, kan + suikerpot
Result: 20 EUR

Drie delen vernikkeld ca. 1900; 1x theelicht, 1x koffiepot en 1x suikerpot 12-16cm. Cond.: G

Zilveren natfruitlepel
Starting price 30 EUR

Antieke Hollands ziulveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U

Portret boer
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, zittende boer 59x41cm. Cond.: G

Broche, ivoor snijwerk
Starting price 150 EUR

Broche, GG 585/000 met ivoren snijwerk. Grote ovale broche, 38x47 mm, met ingelegde afbeelding met vogel van invoor. Het ivoren snijwerk is op zilver ingelegd.

Koffiemolen
Result: 125 EUR

Grote kruideniers koffiemolen ca. 1900, gemerkt Peugeot Freres in zeer goede staat 40x47x35cm.

Perz.achterglasschildering
Starting price 50 EUR

Twee keer ongesigneerd Perzië (pendant), achterglas-schildering, 1x man met monster en 1x Perzische schone 35x45cm. Cond.: G

Jochem de Graaf, tulpen
Starting price 70 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G