Zes 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en landschapsdecor met geschulpte rand. 1 Schotel lichte randschade, 1 kopje met chip en 1 kopje met oude haarlijn 7xø12,3cm. Cond.: G
Antiek Engels zilveren knopenhaak met bloemmotief bewerkte zilveren heft eind 1800, L.: 18cm. Cond.: U
KPM porseleinen zouthouder met putti ca. 1900, bloemen, vlinder- en gouddecor. In goede originele staat 13x13,5x9cm.
Vroeg 18e eeuwse polychroom Fayence wandtegel met kraai (Frankrijk of Italië) in goede originele staat (minimale chips) 20x16,7x3cm.
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 11cm. Cond.: G
Bijzondere sterling zilveren miniatuur met floraal gegraveerd decor, tafelstuk met hengsel voorzien van zilveren peperstrooier en een glazen zoutvaatje met lepeltje 925/000, 4,5x5x3cm.
Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U
Groot kavel Trix treinrails, 4x wissel rechts, 4x wissel links, 10x recht (701), 20x bocht, 3x bocht klein, 2x recht (708), 2x bocht (710), 4x koppel recht(703), 7x koppel bocht, 1x koppel bocht grote...
Ring GG 585/000 met ovale Granaat. Ovaal gegraveerde bovenzijde met daarin een ovale granaat, ø 7x10 mm, met mooie stukken bevestigd aan de band. ca 3,5 gr. ø 56
Oude koperen stoomwals, ongemerkt 1e helft 20e eeuw (of iets later). Glaasje zit los, compleet met brander 20x30x14cm. Cond.: R-G
Antieke Hollands zilveren breipendop vermaakt tot broche 835/000,. L. 8.5cm., Ca. 8gr., Cond.:G
Twee delen oud kristal; 1x grote waaierkristallen dekselvaas en 1x waaierkristallen schenkkan met plated monturen 23-39cm. Cond.: G
Kavel van 21 oude/antieke glazen met goudrand o.a; cognacglazen, kristal, etc. 9-19cm. Cond.: G
Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.
Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G
Kavel oude en interessante ansichtkaarten o.a; oude schepen, vliegtuigen, Nederland, buitenland en koningshuis. Cond.: G
Drie delen vernikkeld ca. 1900; 1x theelicht, 1x koffiepot en 1x suikerpot 12-16cm. Cond.: G
Antieke Hollands ziulveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, zittende boer 59x41cm. Cond.: G
Broche, GG 585/000 met ivoren snijwerk. Grote ovale broche, 38x47 mm, met ingelegde afbeelding met vogel van invoor. Het ivoren snijwerk is op zilver ingelegd.
Grote kruideniers koffiemolen ca. 1900, gemerkt Peugeot Freres in zeer goede staat 40x47x35cm.
Twee keer ongesigneerd Perzië (pendant), achterglas-schildering, 1x man met monster en 1x Perzische schone 35x45cm. Cond.: G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G