Kavel divers tin en koper (oud en antiek) o.a; 1 groot tinnen bord 1817, 1 inktpot, 2 schalen, 1 asbak, 1 kandelaar en 1 koperen bierpul 19e eeuw 5-42cm. Cond.: G
Oude CHinese handgestoken kist met 5 bewerkte panelen (landschap- en figurenvoorstelling). in zeer goede staat 48x90x42cm. Cond.: G
Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G
Kruis WG 585/000 met briljant. Strak kruisje, Rensini HG, met 7x 0.01 briljantjes bezet. ca 1,7 gr Lengte 15 x11 mm.
Klein bronzen kanon 1e helft 20e eeuw in goede staat 8,5x13,5x7cm.
Rond zilveren schaaltje, 835/000, met twee oren en fraai gedreven voorstelling op de bodem, van een bok aan het touw en vier spelende kinderen. De staande rand met floraal drijfwerk met c-voluten. Onb...
Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U
Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G
Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm.
Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...
Zilveren suikerschep, 835/000, met gegraveerde vleugelbak en gedraaide streep met streepagaten heft. Nederlands gekeurd 1870. L. 13cm.,
Oude niervormige etagere bijzettafel in Franse stijl met marmeren blad en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw 71x60x40cm.
Prachtig 19e eeuws Engels kabinet van mahoniefineer met intarsia van vazen etc. ca. 1830. Origineel beslag. In zeer goede originele staat, minimale fineerschade 194x122x54cm.
Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.
Franse bronzen pendule ca. 1860 met putti en 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 37x26x14cm.
Zeldzame Franse empire pendule ca. 1800 2-kleurig, brons vuurverguld en brons/groen gepatineerd. Voorstellend een putti die een vlinder in het vuur houdt. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger, wijzerpl...
Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm.
Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...
Jugendstil lamp ca. 1900 met kraanvogel, compositie metaal in goede originele staat 43x35x13cm.
Pendule ca. 1920 met bewerkte eikenhouten kast (ongemerkt) en geslepen glas, in goede originele staat 33x46x15cm. Cond.: G
Prachtige gedetailleerde vuurvergulde bronzen pendule met Faun en bloemen met rocailles ca. 1830. 8-Daags uurwerk, touwtjesslinger en emaille cartouches. In goede originele staat met functionerend uur...
Jan Voerman Sr. (Kampen 1857 - 1941 ), tekening op papier, studie paardenhoofd (uitnodiging Pulchri Studio) 14x10cm. Cond.: G
Oude jaarpendule ca. 1950, made in Germany. Verf v/d/ voet door oxidatie 32xø18cm. Cond.: G
Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R