This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Bavaria koffieservies
Starting price 60 EUR

Duits Bavaria porseleinen koffieservies met roze rozen + goud decor. Twaalf delen. Circa 1930 - 1950. Tevens Dresden schaal + drie ongemerkte borden. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

Lot Duitse borden Ø 21cm.
Starting price 60 EUR

Lot met negen Duitse porseleinen borden met roos/goud decor. Circa 1920. P.S. Germany. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Lot porselein (divers)
Starting price 50 EUR

Acht antieke keramieken cake borden. Bestaande uit: 7x Petrus Regout Maastricht, decor Rhijnsteen. 1x Frankrijk met schertz (grappige) voorstelling. Enkele haarlijnen. Afmeting: Ø 18 cm. In redelijk/g...

Lot Japans porselein (divers)
Starting price 60 EUR

Lot met Japans porselein. Onder andere; twee kommen + tien schotels. Eén kom haarlijn. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Lot porselein KPM
Starting price 40 EUR

Lot met negen antieke Duitse porseleinen ontbijtborden met floraal/goud decor. Bodemmerk KPM met kroon. Circa 1930. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Lot porselein (6x)
Starting price 50 EUR

Zes delen oud/antiek aardewerk/porselein. Bestaande uit: Terracotta tazza met floraal decor (restauratie). Bloempot in Imari-stijl. Bord Royal Copenhagen. Polychrome bord (oud Delft). Bord Wille & Co....

Lot porseleinen borden (10 st.)
Starting price 60 EUR

Tien antieke Hollandse fayence (herdenkings) borden. Holland. Onder meer; Petrus Regout, Societe Ceramique, Ram Delft. Afmeting: Ø 21 - 35 cm. In goede staat.

Rozenburg Den Haag herdenkingsbord Ø 22 cm.
Starting price 70 EUR

Antiek Hollands polychrome platelen Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. 1813 - 1913. Neerlands onafhankelijkheid 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Plateelvaas, 1910
Starting price 50 EUR

Antiek Gouda platelen vaas. Decor Ruba floraal. Circa 1910. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

Rozenburg kom, Juliana
Starting price 150 EUR

Hollandse polychrome platelen Rozenburg Den Haag Juliana kom. W95B15A. Circa 1910. Afmeting: H 13,3 x Ø 17,8 cm. In goede staat.

2 Delen antiek plateel
Starting price 50 EUR

Twee delen antiek plateel. Circa 1920. Bestaande uit; Plazuid Gouda schenkkan, floraal decor + Eminent Holland windlicht. Afmeting: 24 - 55 cm. In goede staat.

Ivora platelen miniatuur melkkan
Starting price 60 EUR

Zeldzaam Hollands platelen melk-schenkkan door Ivora. Distributie Melkkan 1918. Kritiek op voedselverdeling. W.O. I. Afmeting: 4,3 cm. In goede staat.

Zeldzaam Delfts kaststel, H 21 - 33 cm.
Starting price 1.350 EUR

Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.

2x Delftse apothekerspot
Starting price 850 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

2x Delftse apothekerspot
Starting price 350 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x Mercuria. 1x Et Fumarin. Afmeting: 15 - 19,5 cm. In goede staat.

2x Delftse schotel Ø 35 cm.
Starting price 325 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselvaas, H 36- 40 cm.
Starting price 250 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met floraal/landschap decor. Gemerkt 'De Bijl'. Chips/beschadigingen. Afmeting: H 36 - 40 cm. In goede staat.

Delftse tabakspot
Starting price 250 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence tabakspot met floraal decor. Tabac D'Scholte. Afmeting: 24,5 x 19 cm. In goede staat.

Majolica jardiniere, 1920
Starting price 80 EUR

Antieke majolica jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1920. Afmeting: 19 x 38 x 24,5 cm. Eén chip. In goede staat.

Oosterse voorraadpot
Starting price 50 EUR

Grote Oosterse, geglazuurde terracotta voorraadpot. 20e Eeuw. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Twee delen aardewerk
Starting price 80 EUR

Twee delen antiek aardewerk. 1x Duitse keramieken polychrome vaas, met floraal decor, jugendstil, circa 1900. 1x Antiek Perzische polychrome stopfles met hert en vogel decor. Afmeting: 17 - 22 cm. In ...

Antiek Limoges ei-dekseldoos
Starting price 50 EUR

Antiek porseleinen Limoges ei-dekseldoos. Handbeschilderd. Gemerkt M.C. Feint Main Limoges France. Afmeting: 5 cm. In goede staat.

Servies (Wallendorf)
Starting price 60 EUR

4x 18e eeuws Duits Wallendorf porseleinen kop + schotels. Landschap/floraal decor. Bodemmerk W. Eén schotel haarlijn + chip. Rest goed. Afmeting: 5 x Ø 12 cm.

Dekselschaal, 1940
Starting price 60 EUR

Porseleinen dekselschaal met floraal/goud en leeuw decor. Ongemerkt. Circa 1940. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.

Aardewerken vaas (Mart Monaco)
Starting price 225 EUR

Antieke Franse polychrome keramieken vaas met glazuur. Floraal + vissen decor in reliëf. Gemerkt Mart Monaco. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Bleu Danube serviesgoed
Starting price 80 EUR

Bleu Danube serviesgoed met Zwiebelmuster decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.

Twee delen Engels porselein
Starting price 120 EUR

Twee delen 18e eeuws Engels Worchester porselein. Bestaande uit: Cake schaal met floraal decor, chips bloemen. Theepot met floraal decor, haarlijn tuit + chip bloem. Afmeting: 16 - 27 cm. In redelijks...

Drie delen Gouda Zenith
Starting price 100 EUR

Drie delen Gouda Zenith plateel met Japanse lakwerk decors. Twee borden + één theebus. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 22,5 cm. In goede staat.

Delfts fayence vergiet
Starting price 160 EUR

19e Eeuws Delfts fayence vergiet met floraal/landschap decor. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goede staat.

Lot Delftse borden (9x)
Starting price 80 EUR

Lot met negen antieke Delftse pauwen-borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.

Paar witte koeien
Starting price 400 EUR

Friese schotel
Starting price 200 EUR

3-Delig Delfts kaststel, 1900
Starting price 50 EUR

Drie-delig antiek Delfts blauw fayence kaststel met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Delftsblauw bord
Starting price 60 EUR

Delftse apothekerspot
Starting price 450 EUR

18e Eeuws Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Conf: HAMEC. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Apothekerspot
Starting price 300 EUR

18e Eeuws Delftse fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Delfts wit tafelstuk
Starting price 200 EUR

Delftse dekselvaas
Starting price 100 EUR

18e Eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Randschade deksel. Afmeting: H 29,7 cm. In goede staat.

3x Delfts bord (18e eeuw)
Starting price 70 EUR

Drie 18e eeuws polychrome Delftse borden. Ongemerkt. Divers. Floraal. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 30 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

3x Delfts bord Ø 33,5 cm.
Starting price 100 EUR

Drie grote 18e eeuws Delftse polychrome schotels met chinoiserie decor. Eén goed. Eén randrestauratie. Eén randschade. Afmeting: Ø 33,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse vaas, H 21 cm.
Starting price 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse polychrome fayence vazen. Merk: De drie klokken. Dorpsgezichten. Eén chip. Afmeting; H 21 cm. In goede staat.

3x Delftse schotel ca. Ø 22 cm.
Starting price 70 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Enkele chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Twee Delftse miniatuur vazen, ca. H 11 cm.
Starting price 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence miniatuur vazen met zeilboot decor. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delftse schotel Ø 35 cm.
Starting price 80 EUR

18e Eeuwse Delftse schotel met chinoiserie decor. Gemerkt van Duijn. Haarscheur + beschadiging. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Set Delftse borden (5x) Ø 23,5 cm.
Starting price 200 EUR

Set van vijf 18e eeuws Delfts porseleinen borden met floraal decor. Eén bord goed. Vier borden haarscheur en/of chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts tegeltableau (6-pas)
Starting price 50 EUR

6-Pas tegeltableau. Delfts fayence. Delftshaven. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas, H 21 cm.
Starting price 120 EUR

Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met dorpsgezicht decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Starting price 50 EUR

Groot 3-delig antiek Delfts fayence kaststel in rococo-stijl. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 45 cm. In goede staat.