Zeldzame 19e eeuwse Venetiaanse piedestal met klauwpoten, vergulding + originele polychromie. Afmeting: 110 x 36 x 36 cm. In goede originele staat.
Kleine zeldzame smeedijzeren renaissance geldkist met geheime slotvergrendeling, sleutelgaten achter afdekking te openen door een geheime bediening. Circa 1700. Afmeting: 12 x 15 x 12 cm. In zeer goed...
Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.
Gesigneerde bronzen jugendstil-stijl vaas met kikkers op marmeren basement. Jean Dunand. 20e Eeuw. Afmeting: H 32,5. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met ramskoppen en verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Grote compositie metalen gepolychromeerde staande zes-lichts vloerlamp met vergulding, vrouw figuur en bloembak. 20e Eeuw. Afmeting: H 165 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse cassolettes van brons en marmer, met vergulding. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Gesigneerde design spiegel van David Marshall. 90-er Jaren. Floraal/kubistisch. David Marshall, division of sculptors guild L.T.D. Afmeting: H 102 x B 67 x D 4 cm. In goede staat.
Jan Eisenloeffel. 1876 - 1957. Ontwerp inktstel voor metaalwerkplaats Amstelhoek 1899 - 1902. Gemerkt A.H. Met originele inktpotten van glas. Afmeting: 10 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Weense bronzen deurbel met bokkenkop. Ontwerp Walter Bosse. 1904 - 1979. Afmeting: 22 x 11 x 15 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse ijzeren miniatuur geldkist. Duitsland. Renaissance. Met Türmschloss + vergrendeling. Mechaniek incompleet. Deel ijzeren banden mist. Bodem gesoldeerd. Afmeting: 9 x 19 x 10 cm. In ...
17e Eeuwse antieke bronzen kandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Italiaanse Corpus Christi van brons. Renaissance. Afmeting: 23 x 18,5 x 6 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke mahoniehouten empire theestoof in bloemvorm. Lichte fineerschade. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.
Klein zandstenen Maria figuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten (ramskoppen). Circa 1890. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse gotische stucwerk wandconsoles met houten plateau en metalen wandbevestiging. Afmeting: 34 x 36 x 30 cm. In goede staat.
Gesigneerde antieke bronzen tafellamp met Griekse dame. Gesigneerd Pierre-Alexandre Schoenewerk, 1820 - 1885. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse wortelnoten schrijfkist met intarsia + parelmoer. Afmeting: 14 x 24 x 34 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met leeuwenkoppen en ringen. Circa 1820. Fineerschades. Afmeting: H 51 x Ø 33 cm. In redelijke staat.
Gouden 5 gulden munt in een gouden rand, 585/000. vijf gulden munt uit 1912 met Koningin Wilhelmina. Totaal ca 3,7 gram. Munt is bekrast.
Twee 19e eeuwse vergulde Franse bronzen kaarskandelaren met porselein. Handbeschilderd. Floraal. Eén bronzen voetje achter niet origineel. Circa 1860. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse theestoven. Mahonie. Onder andere Willem III. Circa 1860. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globus. D. Reimer Berlin 1908. Naden in globus. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek tin. Circa 1800. Twee Louis Seize dekseldozen. Eén Louis Seize kraantjeskan. Afmeting: 21 - 32 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met vier karaffen + borrelglas. Eén karaf enkele chips. Afmeting: 23 x 19 x 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koloniale teakhouten scheeps documenten kist met messing beslag en origineel slot. Sleutel mist. Afmeting: 24 x 27 x 50 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Chinese dekseldoos van hardhout met tin. Kat Hing Hongkong + medailles. Republiek. Circa 1920. Afmeting: 8 x 19 x 16 cm. In goede staat.
Grote antieke messing vergulde hanglamp met putti en guirlandes. Circa 1900. Deels voor kaarsen + 1-lichts elektrisch. Afmeting: 90 x 60 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke messing plafonieres met facet geslepen en gesatineerd glas. Circa 1920. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse dekseldoos met boulle-stijl inleg op deksel (zaagwerk + spiegels). Afmeting: 7 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Duitse toverlantaarn van blik. Gemerkt Janus Liesegang met diverse glazen voorstellingen (lantaarnplaten) in grote doos. Circa 1920. Afmeting: 74 x 86 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen met bodemmerk. Met glaskogel op deksel. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek hardhouten kistje (giebeltruhe) in gotische stijl, met bronzen beslag en origineel slot + sleutel. Patina + gebruikssporen. Afmeting: 20 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Louis Seize-stijl barometer. Door Roselli. Met intarsia + tinnen plaat. 20e Eeuw. Afmeting: 126 cm. In goede staat.
Vijf antieke dekseldozen. 19e - 20e Eeuw. Diverse houtsoorten + intarsia. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren Godin Cie Maison potkachel. Frankrijk. Circa 1890. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse plated messing wierookbrander, Godslamp. Barok stijl. Afmeting: 30 x Ø 11 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsbarometer. Begin 20e eeuw. Gemerkt R.N. Desterro Lisbon. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Twee antieke (medische) elektrotechnische apparaten. (1) Electro Medical Apparatus Prof. Ray Crossvenor Terrace Cookerton (mahonie kist), goed. (2) Elektrodes + accessoires (in mahonie houder).(3) Gew...
Hollandse art deco tinnen tafellamp met eekhoorn. Circa 1920. Gero. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Art Deco boekensteunen met pinguins. Compositie metaal + marmer. Circa 1920. Een restauratie hals pinguin. Afmeting: 19 x 13 x 10 cm. In redelijke staat.
Drie oude plated Dupont Paris aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Oud emaille reclamebord van Schuttersveld/Manchester, Gebroeders van Heek. Circa 1960. Langcat Bussum. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 39 x 1 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Napoleon III kaarskandelaren. Circa 1870. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Groot oud Frans smeedijzeren wijnrek ca. 1930 met twee deuren (zwart geschilderd). In goede originele staat 164x101x57cm.
Twee antieke gedateerde merklappen in originele mahoniehouten lijsten. Annotatie 1870 + 1867. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen kaarskandelaren. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Divers antiek koperwerk. Onder andere; aker, paraplubak, melkkan, kroonluchter en ketels. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Gesigneerde art deco koper gehamerde vaas met floraal decor. Door L. Provins, 1873 - 1943. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.
19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.
Oude postzegels + Hollandse munten collectie. Postzegels Holland + Europa. Divers. Zeer interessant om uit te zoeken!!! Onder andere Juliana, 1948 - 1980. Afmeting: 1 - 30 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen lampenvoeten met messing. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; handbeschilderd/floraal. Afmeting: H 41 - 76 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse Charles Dix kaarskandelaren van ijzer. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee zware neo-gotische bronzen kaarskandelaren. Circa 1880. Historisme. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse theestoven. 19e Eeuw. Mahoniehout met koperen binnenbak. Afmeting: 43 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder dekseldoos met koekoek en eiernest op deksel. Afmeting: 24 x 23 x18 cm. In goede staat.
Antieke Engelse wortelnoten documentenkist met datumaanduiding, opbergvakken en inktpotten. Circa 1900. Afmeting: 32 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kaarsenkroonluchter. Circa 1900. Afmeting: H 80 x Ø 67 cm. In goede staat.
Lot met twaalf antieke messing kaarskandelaren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 10 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees bronzen fabeldier (kylin). Mogelijk olielamp of wierookbrander. Afmeting: 21 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Eikenhouten Beteco geluidsbox. Art Deco. Circa 1930. In uitstekende werkende staat. Afmeting: 34 x 31 x 15 cm. In goede staat.
Antieke olielampvoet van marmer. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke bureaulamp van geheel bakeliet. Art Deco. Zwart/bruin van kleur. Circa 1920. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Frans porselein. 1x Sevres tazza met verguld messing, haarscheuren. 1x Olielamp met floraal/figuren decor. Afmeting: 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Klein antiek Engels reis-schrijf kabinet van eikenhout. Met kalender, lade, inkthouder, briefhouder en schrijfblad. Circa 1900. Afmeting: 35 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken gepolychromeerde kapstok met gobelin en floraal/figuren decor. 19e Eeuw. Afmeting: 110 x 65 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse emaille fotolijst met porseleinen medaillon. Handbeschilderd. Moeder met kind. Afmeting: 23 x 14 x 2 cm. In goede staat.
Groot lot antieke theelichten, kandelaren. Oud + antiek. Messing et cetera. Circa 1900 en later. Leuk lot!! Afmeting: 10 - 55 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse houten dekseldozen, waarvan twee theedozen. Mahonie/noten. Divers. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Acht oude messing schilderijlampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
The complete single works The Beatles 1962 - 1970, 45 s. Limited Edition. 22 Stuks. Afmeting: 20 x 196 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.
Antiek accordeon met parelmoer-inleg. Met koffer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 45 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Willem III theestoof met messing binnenbak. Circa 1860. Afmeting: H 36 x Ø 29 cm. In goede staat.
Oude metalen Deense Jydsk telefoon met draaischijf. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Vier messing schalen. 20e Eeuw. Onder andere jugendstil stijl. Bestaande uit schaal met kevers + drie schalen (divers). Afmeting: 14 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws hardhouten Oriëntaals gevecht/afweerschild met messing beslag en polychromie + handgrip. Afmeting: 10 x Ø 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Leitz Wetzlar microscoop met bruin-glazen apothekersstolp. Circa 1900. Afmeting: 35 - 46 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Japanse bronzen vaas met druivenranken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 x Ø 27 cm. In goede staat.
Antieke twee-kleurige messing etagere-tafel. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen tazza's met putti en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: H 19 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinese, benen gegraveerde opiumpijp op houten standaard, met tekst en figuren in landschap decor. Afmeting: 11,5 x 31 x 5 cm. In goede staat.
Groot lot diverse oude munten. Europa, wereld. Tevens drie boeken met euro ontwerp geldstukken. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Antieke messing met koperen Jugendstil theeketel met distel decor. Door Carl Deffner Esslingen. Circa 1900. Afmeting: 23 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Drie oude wortelnoten dekseldozen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 28 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met medaillon. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Hollandse melkkannen van messing. Circa 1900. Afmeting: circa 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse steengoed polychroom geglazuurde aap 'ärgere dich nicht'. Zwavelstokhouder. Circa 1900. Toegeschreven aan Bernard Bloch. Minimale chips. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Op hardhouten console. Circa 1920. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antieke messing tafellamp gemaakt van een kerkelijke kaarskandelaar. Circa 1900. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse tinnen kraantjeskannen. Circa 1800. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.
Antiek Hollands K.N.A.C. auto embleem. Verchroomd met emaille. Circa 1935. Afmeting: 9,8 x 6,7 cm. In mooie staat.
Oude/antieke Duitse Carl Zeiss Jena microscoop in kist. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 24 x 23 cm. In goede staat.