Kristallen schotel met geschulpte rand voorzien van slijpwerk. Aan de schotel zit een deels getorste zilveren beugel met parelrand. 833/000. MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam, Zeist, jl.:s:1902. ø24x19c...
Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijger decor. Afmeting: 17,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Porseleinen vaas met Japans kakiemon decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Floraal/vlinder/goud decor. Grote bord is gelijmd. Kleinere hebben beiden haarlijn. Afmeting: Ø 20,5 - 33 cm. In matig/redelijke staat.
Lot Chinees porselein. (1) Kom met tekst + bodemmerk. (2) Trekpot met landschap decor + bodemmerk. (3) Knobbelvaas met tekst, celadon groen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse/Chinese borden. (1) Landschap China, haarlijn. (2) Japan, floraal + bodemmerk. (3) China, pagode decor + bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. 1x Schaal met paradijsvogel decor, goed. 1x Kom met landschap/floraal decor, goed. 1x Vaas met tuin decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goed...
Twee delen Chinees antiek. 1x 19e Eeuwse kom met zeldzaam paarden decor + bodemmerk. Zeepstenen figuur van Chinese visser. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Drie Japanse porseleinen flessen met landschap decor. Circa 1900. Twee chips. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met reliëf onderglazuur. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek Japans Imari. Bestaande uit: Theekan, circa 1900. Schaal met floraal/goud decor, goed. En een stapeldoos met kraanvogel/goud decor, deksel gelijmd. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/g...
Chinees natuurstenen reliëf schilderij in vitrine-lijst. Met signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 26 x 3 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels. Divers. Floraal. Eén schotel haarscheur. Afmeting: Ø 10 -11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica aap met hoed, 'ärgere dich nicht'. Mogelijk Bernard Bloeh. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee oude Frans porseleinen dekseldozen. Ovaal + eivormig. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Twee delen antiek aardewerk/plateel. (1) Bolvaas, plateel, Bergen, C.M. (2) Vaas met roofvogels, terracotta, met beschildering, circa 1930. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws goudsteen serviesgoed. Keramiek. Bestaande uit: Drie kop + schotels, twee suikerpotten, één melkkan. Eén chip bij melkkan. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Chinese dekselvaas. Tweede helft 20e eeuw. Floraal. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: 19e Eeuwse gembercoupe, chip. Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, chips. Octagonale Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, goed. Octagonale geëtste schaal met plat...
Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Twee kristalglazen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee delen antiek glaswerk. Met messing/brons? Dieren figuren. Asbak met uhu (uil), circa 1930. En een gegraveerde flacon met kat en muis, circa 1920. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans houtgestoken figuur. Notenhout. Man met blaasinstrument. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Moderne loden sculptuur. Meisje met kind op hoge stoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten met coromandelhouten pendule met chroom. Circa 1935. Art Deco. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op drie gongstaven. Afmeting: 22 x 39 x 14 cm. In goede staat.
Twee grote oude (kerkelijke) kaarskandelaren. 20e Eeuw. 1x hout, wit geschilderd. 1x Gietijzer. Afmeting: H 104 - 160 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Circa 1900. Beschadigingen rand. Afmeting: 50 x Ø 75 cm. In redelijke staat.
Russisch boek, handgeschreven met notities. Anno 1864. Afmetig: 35 x 2 x 22 cm. In goede staat.
Antieke vruchtenhouten stickbarometer met Duitse schriften Bauern Barometer. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Zware bronzen Tibetaanse klankschaal met vergulding. Draak decor. Geplaats op houten console. Afmeting: H 4 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
Vier wandlampen. Divers. Brons + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren weegschaal met marmer + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 17 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Drie delen Russisch. 20e Eeuw. (1) Spaanhouten dekseldoos St. Petersburg 1703. (2) Vergulde zilveren lepel. (3) Zoutpot met floraal emaille. Circa 1910. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse smeedijzeren sloten, waarvan één met sleutel. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Lot van drie dozen met antieke kristalglazen pegels voor kroonluchters. Afmeting: L 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen samovaars. Eén is verbogen, andere goed. Afmeting: H 40 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Twee antieke verrekijkers. (1) Vernikkelde veldkijker Evalier Paris, circa 1915. (2) Toneelkijker met parelmoer belijmd. Eén stukje parelmoer mist. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke lederen koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Jugendstil. Circa 1900. (1) Messing koekjestrommel met glazen houder. (2) Vernikkelde schaal met vrouwenhoofd/waterlelie decor. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Goudweegschaal in originele houten cassette compleet met gewichten. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 25 x 14 x 3 cm. In goede staat.
Twee grote antieke gietijzeren balansweegschalen + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Kopergeslagen bloempot op piedestal. Floraal. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse handbeschilderde blikken kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Modern schilderij met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 121 x B 100 cm. In goede staat.
Monogram A.J.G. 20e Eeuw. Indonesisch waterlandschap met figuren in boot. Lithografie? Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.
R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.
Wouter K.? 2002. Verso Biesbosch met aanmeerpalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stadsgezicht met verbrande kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
A. Kuypers. 20e Eeuw. Landschap met boerderij, boerin en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Bertus Baaijens, Enschede. Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd '95. Nr. 15/40. Titel: Touching paradise. Litho op papier. Afmeting: H 40x B 39 cm. In goede staat.
A. Lanz. Tweede helft 20e eeuw. Duitsland? Abstract moderne compositie. Acryl op paneel. Afmeting: H 30 x B 29 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren horloges, ovaal horloge met een grove opengewerkt band, 925/000, rond horloge met smalle stijven band en een rechthoekig horloge met opengewerkte rechthoekige schakels voorzien van ...
Zilver vergulde armband, 835/000, gemaakt uit rechthoekige schakels versierd met filigrain en markesietstenen. Met bakslot en veiligheid. Breedte 13,5mm. lengte 17 cm. ca 9,6 gram. In goede staat
Lot met diverse manchetknopen en een reverspeld, zilver, witmetaal en double. Zilver ca 35 gram. In goede staat
Double zakhorloge versierd met een rand van emaille en aan de achterzijde een venster met een voorstelling van Mona Lisa. Gemerkt LIJAC. Mechanisch. ø 36 mm.
Lassale damespolshorloge, double met een rechthoekige kast en voorzien van een fijn gevlochten band. In redelijk goede staat. (by Seiko)
Twee fraaie zilveren hangers, 925/000, met parel en zirconia's. Eén lang smalle hanger met krulvorm bezet met zirconia's. Onderaan de hanger hangt een witte parel bevestigd aan een hoed bezet met zirc...
Lot met 3 paar oorstekers, 925/000, brisures met hanger voorzien van ruitvormig geslepen amethist, peridoot en citrien, lengte 40 mm, oorstekers met rozenkwarts kraal als hanger, lengte 25 mm, en een ...
Zilveren choker, 925/000, met parel. Choker, jugendstill-stijl, met portret van een vrouw met daar onderaan een zwarte zoetwaterparel. 42 cm. ca 6,2 gram. In goede staat
Twee colliers met leer/rubber en zilver. Rubberen collier met in het midden een opengewerkt driehoekig zilveren element, en een suede collier met 8 bladvormige gematteerde hangers.
Zilveren dames hanghorloge, 800/000, Zwitsers, aan lang jasseroncollier. Werkend. ø 30 mm. Lengte 80 cm
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmetcollier met een ronde opengewerkte hanger met S-patroon, deels bezet met zirconia's. Onderaan de hanger is een kwastje van kettingwerk beve...
Zilveren brede armband, 925/000, met kleurstenen. Armband met 3 rijen met blauw en rookkleurige stenen. Voorzien van clipsluiting. Breedte 11mm. lengte 19 cm. ca 25,4 gram. In goede staat
Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met diamant. Een paar zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. en een paar zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. R...
Geelgouden hanger, 585/000, met diamant. Open gouden hangertje in de vorm van een hartje bezet met een singlecuit geslepen diamantje. Grootte hanger 20x12mm. ca 1,2 gram. In goede staat.
Double slavenband, plat model versierd met schroefjes motief. De armband heeft een scharnier. Breedte 5,5mm. ø 61x48mm. In goede staat.
Zilveren Zeeuwse gesp, 833/000, gecontourneerde gesp gemaakt uit filigrain met knoppen. 2 Knoppen ontbreken, verder in goede staat. 11x6cm. totaal ca 43 gram. In goede staat.
Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model o.a. voorzien van graveerwerk. MT.: C.J.Bruinings, Joure, 1849-1902. Mist een stukje, verder in goede staat. 3x3x5,5cm. ca 24 gram.
Zilveren bonbonschaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met hamerslagdecor en ribben. 18x11x3cm. ca 97 gram. In goede staat
Zilveren pasteischep, 833/000, met gecontourneerde bak, getorste steel en een heft met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: z: 1909, 21,5 cm. Ca. 60 gram. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, van een molen met draaiende wieken. MT.; A.F.Westerwaal, Amsterdam, 1900-1902. 6,7 cm, ca 17 gram. In goede staat
Achtkantig mahonie kleurig dienblad met fraai silverplated florale rand met handgrepen. 50x36cm. In redelijk goede staat
Bestekdelen met zilver, o.a. 2 kaasschaven met zilveren heft, 833/000, model puntfilet en 6 messen met zilveren heft, 800/000, voorzien van monogram-gravure. 21-22cm. In redelijk goede staat.
Zilveren eierlepel, 835/000, met open bak met geschulpte rand en een steel met parelrand. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, jl.:G:1891. 20,5 cm, ca 59 gram. In goede staat
Lot kristal met zilver, met 2 karaffen met geëtste florale bewerking, een suikerbakje met geëtst decor geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand en een lepelvaasje uit draadglas met een zilve...
Twee zilveren strooiers, 833/000, een strooier met een rechthoekig gezaagde bak voorzien van halve cirkels en bloempatroon. Bevestigd aan een spatelvormige steel met dubbele filetrand. MT.: J.Schalkwi...
Voorsnijcouvert met zilveren heften. BWG. Grote vleesvork en mes voorzien van een zilveren geontourneerd heft. 27-31cm. In goede staat
Fraaie zilveren kandelaar. 835/000. Voet ø 6 cm. Hoogte 11,5 cm. In goede staat.
Lot zilver, 833/000, met een theezeef met ronde rand en een steel met het wapen van Nederland, 11cm, een tuitzeef met een gecontourneerde rand versierd met biedermeier graveerwerk, ø 5cm, op een krist...
Zilveren pepermuntdoos, 833/000, rond model met een deksel voorzien van gegraveerde randen en de onderzijde voorzien van lijnbewerking. MT.: C.v.Dam Kooijman, Schoonhoven, 1837-1862. ø 45 mm. ca 20 gr...
Drie delen zilver o.a. een rond fotolijstje met bewerkte rand, een kandelaar op ronde voet met gravure en een smal klein vaasje met omgeslagen rand. diverse gehaltes. In redelijk goede staat. 8-12cm.
Lot met 3 zilveren horloges, 835/000, rond horloge met grove gourmetschakel, vierkant horloge met gladde milanese band en een rond horloge met een opengewerkte stalen band. Totaal gewicht 143 gram. Me...
Lot double sieraden ,met dasschuiven, manchetknopen, diverse hangers, oorhangers, horloge, loep en kompas.
Sterling zilveren kolomkandelaar met ronde gevulde voet en zeskantige stam. 925/000. Bedeukt. Afmeting: 25,5 x ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden met geisha/peterselie decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
Antieke Chinese spekstenen plaquette in houder. Met kempvissen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.