Bijzonder groot antiek Frans figuur door Henri Godet. Staande vrouw. 'L Aoriculture offre a 'L homme les produits de La Terre. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Antieke? massief bronzen neushoorn. Afmeting: 15 x 36 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. E. le Guillemin (1871). 1841 - 1907. Man met bajonet. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Romein. Gloire et Fortune door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Smid met aambeeld. Door A. Gaudez. 1845 - 1902. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Gabriella Binazzi. Italië. 1950 - 1974. Design stuk. Grote kraanvogel met schelp en plated messing. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Ridder met jachthoorn, op zwart marmeren basement. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Grote gotische notenhout gestoken Madonna. 14e - 15e Eeuw. Diverse restauraties. Afmeting: H 147 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Hippolyte Moreau, 1832 - 1927. Meisje met gitaar en bloemenmand. Basement drie deuken. Verder in zeer goede staat. Afmeting: H 32 cm.
Grote zware antieke bronzen visser of strandjutter door Hélo. Mooie patina. Circa 1900. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten gestoken schild met renaissance voorstelling. 19e of 17e Eeuw. Afmeting: 55 x 49 x 7 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht. Man met mand. Door Secarel. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur door E. Provot. Man met ploeg en lauwertak. Arm gescheurd. Afmeting: H 51 cm. In redelijke staat.
Afrikaans bronzen figuur. Gesigneerd Dermé. Daouda Derme 1953. Vrouw met stamper en vijzel. Afmeting: 38 cm. IN goede staat.
Grote zwart marmeren panter in Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 16 x 30 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Balthazar Balzak. Naar Rodin. W.L.Z. 2000/3. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee grote groen gepatineerde bronzen papegaaien. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 - 84 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken verguld boeddhistisch figuur. Oosters. Met glas ingelegd. Afmeting: H 106 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Groot houtgestoken verguld boeddhistisch figuur. Oosters. Met glas ingelegd. Afmeting: H 104 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Grote antieke houtgestoken zeemeermin met rest polychromie. Afmeting: 90 x 15 x Ø 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur op zwart marmeren basement. Titel: Auf Reisen. Jongen met koffers. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Bronzen schedel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee geglazuurde giraffenkoppen. Keramiek. Duitsland. 60-er Jaren. Afmeting: H 35 - 36 cm. In goede staat.
Modern terracotta damesfiguur. Bronskleurig gepatineerd. Monogram S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Het erfdeel der vaders. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Grote bronzen kat in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naar Dali. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Hank Beelenkamp. 1952 - .Bronzen figuur. Meisje. Afmeting: 13,5 x 11 x 8 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Mogelijk Hank Beelenkamp. 1952 - . Afmeting: 12 x 7 x 8 cm. In goede staat.
Keramieken beeld van Ingrid Breuers, 1981. Vogel in boom met kat. Afmeting: 26 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Frans bronzen figuur. 19e Eeuw. Officier op marmeren basement. Gesigneerd Jean Lecroart 1909, 1883 - 1967. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren door Franz Jffland. 1862 - 1935. Op zwart marmeren sokkels. Musicerende kinderen. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Zwaar massief bronzen figuur. Griekse dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Groot bronzen beeld. Nijlpaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 66 x 26 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Uil op boomstam. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Koud beschilderd bronzen varken. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 19 x 7 cm. In goede staat.
Twee koudbeschilderde bronzen honden. Weense stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil vergulde bronzen damesbustes. Circa 1900. Nymphe + Sirené. Afmeting: 13,5 - 14 cm. In goede staat.
Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Gemerkt Austria. Herdersjongen op muilezel. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur naar Alberto Giacometti. 21e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgestoken heilige figuren. Bodemvondsten. Afmeting: 31 - 33 cm. In goede staat.
Twee grote marmeren wandplaquettes met Romeinse portretten. 19e Eeuw. Afmeting: H 43 x B 27 cm. In goede staat.
Bronzen vogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Drie antieke bronzen dieren figuren. Twee beren en een neushoorn. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.