Witgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring met een grote ovale rozet in het midden bezet met een blauwe opaal triplet en daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,72...
Moderne glazen fruitschaal in Murano-stijl. Meerkleurig. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 45 x 19 cm. In goede staat.
Zilveren gerhodineerd collier, 925/000, gemaakt uit ronde zetkasten bezet met rond gefacetteerde zirconia's. Breedte 6 mm. lengte 42 cm. ca 32 gram. Als nieuw
Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Lot kristal met zilver, Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop, ø6x16cm, wat scheef, een kristallen mosterdpot met deksel voorzien van een zilveren knop, ø7x15cm en een kristallen...
98 Stuks zilveren muntstukken. Nederland. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 2 cm. In goede staat.
42 Stuks diverse munten zilver et cetera. 19e, 20e Eeuw. Onder andere: Spanje, Nederland, Israël, Frankrijk et cetera. Afmeting: 2 - 3,5 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil fruitschaal met blauw-glazen schaal en messing voet welke versierd zijn met bloemen. Circa 1910. Afmeting: H 17 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Trekpot met watervogels/floraal decor. 1x Schenkkan met watervogels/floraal decor. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat
Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung/tuin met kraanvogels decor. Twee mininale chips. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met schildpad en verguld slot + plated kruizen. Circa 1900. Afmeting: 12 x 9 x 3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met gecontourneerde omranding, floraal/goud/geisha decor. Afmeting: 14 x 12,5 cm. In goede staat.
Kistje in boekvorm gevuld met diverse zakhorloges, staal en double, met diverse kettingen. Allen mechanisch. In goede staat
Twee antieke schildbroches, goud op zilver en goud op messing voorzien van floraal decor en 1 voorzien van 2 kleine zaadpareltjes. 29x58mm, en 58x26mm.
Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...
Zilveren armband, 835/000, met barnstenen. Armband met 3 ovale zetkasten bezet met een ovale barnstenen. Breedte 23 mm. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. ca 18,5 gram. In goede staat
Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 fotolithogr...
Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Groot bronzen masker met zwart marmeren sokkel. Albert Schweitzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.