Arie Wassenburg. 1896 - 1970. Winters stadsgezicht met woonark in gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In goede staat.
Johan Haanstra, 1982. 1940 - . Tolsum. Abstract. Linnen op masonite. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 35 cm. In goede staat.
Zilveren Friese brandewijnkom, 833/000, ovaal gedreven model versierd met krullen en floraal decor. Voorzien van ovale horizontaal geplaatst grepen met cherubijnenkopjes. MT.: A. de Haas, Sneek, jl.:s...
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Twee werken van Robbert Fortgens.(1) Bergdorp 1996. (2) Breaking point 1996. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Alphons Freijmuth. 1940. Animal. Gouache op papier. Afmeting: H 52 x B 66 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten staande klok. Christiaan Huygens. Met kwartier-slag, dag aanduiding, datum aanduiding, maand aanduiding + wereldtijd aanduiding op verschillende wereldplaatsen + maanstand...
Stel met 2 zilveren zoutvaatjes, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met krullen voluten en medaillons. Geplaatst op 4 pootjes met floraal decor. Voorzien van een Oostenrijks-Hongaars importk...
Twee 18e eeuwse lepels rond model met kam. een lepel 21 cm voorzien van initialen DS en een lepel 19,5cm. Totaal ca 100 gram. In goede staat
Diverse delen kristal met zilver, 2 vazen voorzien van slijpwerk en zilveren rand, 925/000, ø7x17cm, een bonboniere met opgeslagen geslepen rand voorzien van een zilveren beugel met gepointilleerde be...
12x Diverse Kuifje Rin Tin Tin speelgoedauto's. Hergé Moulinsart. Met originele doos. Sommige in-compleet. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
Lot schaalmodel auto's in originele verpakking. Ferrari Collezione Classico Shell. Afmeting: 12 - 34 cm. In goede staat.
A. Horst. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse schepen met figuren op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Riviergezicht met vrachtaken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
W. Jansen. 1892 - 1969. Rotterdams havendok met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Stel zilveren strooilepels, 833/000, Empire, schuitvormig met gezagd spijlendecor en een steel met model puntfilet en voorzien van een familiewapen. MT.: M.Lagerath, Amsterdam, jl.:G:1816. 14 cm. tota...
Zilveren kandelaar, BWG, op vierkante voet met Korintische zuil voorzien van guirlande en floraal decor. Voorzien van en vierkant kapiteel met gekrulde hoeken. 10x10x21cm. ca 228 gram. In goede staat
Zilveren broodmand, 835/000, schuitvormig model versierd met o.a. een gezaagd spijlendecor, geplaatst op een ovale ring met filetrand en voorzien van leeuwenmacarons met draagogen. 28x18x10cm. ca 376 ...
Stel van twee prachtige kandelaren, 800/000, op ronde voet met getrembleerde bewerking geplaatst op 4 pootjes met bloemdecor. De pilaren van de kandelaar zijn voorzien van graveerwerk met bloemen en d...
Pronkstuk, een 3 delig zilveren tafelstuk, 925/000, bestaande uit een ovaal plateau met 2 gecontourneerde zijstukken. Allen versierd met een gezaagd spijlen decor voorzien van guirlandes met zuilen. G...
Oude/antieke Osmaanse ijzeren strijdbijl. Gegraveerd. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Tien oude DDR medailles. Afmeting: 8 x 6 x 1 cm. In goede staat.
Twee Mandau kapmessen. Borneo, plus één maal met ilang van de Dayaks. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 62 - 70 cm. In goede staat.