Boheems kristallen bokaalglas met goud/floraal en emaille decor. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen plaquette van Maria met Schwarzwalder houtgesneden omlijsting, welke voorzien is van edelweiss motief. Eén blaadje mist. Afmeting: 10 x 8 x 2 cm. In goede staat.
Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.
Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Japanse vazen. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zeskantige Nippon vazen. Twee kraagvazen met figuren/floraal decor. Eén pijpvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede...
Lot divers met o.a. een zilveren potlood in koker, 925/000, en theeduim, 833/000, en een metalen kast met stempel, "Jettie Nijland Zutphen" voorzien van een geelmetalen ketting met penningen voorzien ...
Lot met 5 zilveren miniatuur auto's. met een rolls royce 1951met draaibare wielen, en vier kleine auto diverse antieke modellen. 6x2x2cm en 3x1,5x1cm. totaal ca 79 gram. In goede staat
Zilveren oorhangers, 925/000, met panters. Brisures met daaraan een hangende panter met zirconia. Gerhodineerd. lengte 32 mm. ca 1,8 gram. Nieuw
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). Oude Haerlemmerpoort, poging om Amsterdam in te nemen 1577. 2). Templum Meridionale Zuiderkerk 1710 Amsterdam, door Petrus Schenk. Afmeting: 16 - 20 cm. Grav...
Drie voorwerpen met wandtegels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Jugendstil tegels in lijst. Tafel van smeedijzer met vier tegels. En een kapstok met tegels, circa 1920. Afmeting: 48 - 80 cm.kapstok tege...
Glazen Tiffany-stijl hanglamp met floraal decor. Koper/parelmoer kleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
Acht Hollandse terracotta Goedewaagen tabakspijpen in originele doos. Circa 1930. Afmeting: circa 40 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse houtgestoken Ansonia tafelklok. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Lot met 4 zilveren miniatuur meubels, met 2 knopstoelen, een bank en een tafel, ovaal gecontourneerd model. Diverse gehaltes. totaal ca 65 gram In goede staat.
Grote beautycase gevuld met byoux sieraden en haarklemmen.
Lot oude/antieke ansichtkaarten. Divers. 20e Eeuw. Hoofdzakelijk koningshuis Nederland en Engeland. Onder andere Lady Di. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee oude oefen floretten. Gemerkt vandervoodt Rotterdam. 20e Eeuw. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.