Zilveren armband, 925/000, met roze stenen. Armband met golvende schakels met daartussen in een 4-poot chaton, een ronde roze gefacetteerde zirconia. Voorzien van carabijnhaak. 20 cm. ca 8,2 gram. Als...
Zilveren ring, 925/000, met blauw topaas. Sierlijke bolle ring met een grote gefacetteerde blauw topaas in het midden en daaromheen rozetten bezet met peervormige blauw topazen. Breedte 17 mm ø 56, ca...
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
Zilveren gesp, 833/000, gemaakt uit filigrain en versierd met knoppen. 10,5x6cm. ca 37 gram. In zeer goede staat
Zilveren koordcollier, 925/000, met geslepen schakels. ø 9mm. 43 cm. ca 39 gram. In goede staat
Collier en oorclips met barnsteen/copal, collier van ovaal verlopende kralen 11x15mm-19x27mm. 70 cm en 2 paar oorclips met barnsteen, ø 24mm. Totaal ca 129 gram. In goede staat
A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde houten ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.
Naar Mesdag. Circa 1900. Platbodems op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 8 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. (1) Mokum Red 1999. (2) Bellona 1998. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal zes Bijbelse gravures, Luce Versen. Eén maal dubbele gravure ceremonie Marriage Amsterdam. B. Picart Fecit 1730. Gravures op papier. Afmeting: 12 - 36 c...
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal de twaalfjarige Jezus in tempel. Jacob de Bije, Antwerpen. Circa 1607. Eén gravure Doelens Maisson des Arbalestres. Handboogdoelen Amsterdam 1663. Gravu...
Oosterse kunststof gegoten piedestal met olifanten en vrouwen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke speculaasplank van vurenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 27 x 2,3 cm. In goede staat.
Twee bronskleurige metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse koperen steelpannen. Afmeting: Ø 23 - Ø 30 cm. In goede staat.
Fles brandy , Miguel Torres, fles Sealord tawny port, fles Santelmo ruby port.
Twintig stuks houten standaards voor borden. Tien collier standaards. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Antieke messing, rood beschilderde vogelkooi. Circa 1900. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Grote antiek glazen tafellamp met achter-glas-schilderij. Circa 1900. Griekse voorstelling. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
19e Eeuwse compositie metalen jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1870. Eén restauratie. Afmeting: 16 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgesneden figuur met kralenketting en koper-inleg. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Groot lot van 75 diverse model auto's. Onder andere; Matchbox, Majorette et cetera. Afmeting: 5 - 20 cm . In redelijk/goede staat.