Moderne designlamp, chroom met glazen kap 80-er jaren ongemerkt. 50x28x40cm. Cond.: U
Bijzondere uitgesneden houten vijzel (16xø16cm.) ca. 1800. Buitenkant is iets gekerft met een ijzeren stamper (27cm.). Cond.: G
Grote koperen ketel 19e eeuw. Hollands met ijzeren hengsel 57xø46cm. Cond.: G en een roodkoperen vonkenscherm
Messing godslamp compleet handgedreven en gesmeed ca. 1900 100xø28cm. Cond.: G
2 Chique porseleinen siervazen. Voet en bovenrand zijn zilverkleurig. Middenstuk heeft de kleur van parelmoer. 21e eeuw 47,5xø20cm. Cond.: U
Wandkapstok met bronzen paardenhoofden en messing stang in de mond. Hieraan zijn 4 haken bevestigd. Grenen achterplaat 2e helft 20e eeuw 112x20x18cm. Cond.: G
2 Gezwarte cloisonne vaasjes met mahoniehouten consoles 20e eeuw. Vaasjes zijn zeer fijn ingelegd met een boom- en vogelmotief H.: 17,5cm. Cond.: U
Staande verstelbare lamp gemerkt Lumina Italia Design. eind 20e eeuw. 203x130cm. Cond.: G