Grote Japanse Kutani porseleinen bloempot met figuren en goud decors. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 28 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Antieke schildpad dekseldoos met facetgeslepen glazen deksel. Karetschildpad. Circa 1880. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule. Twee-kleurig, goud en brons gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén reparatie. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde Fürstenberg porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goede ...
Monogram F.B. '43. Stilleven met appels etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 100 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Ruimteschip 1988. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1917 - 1987. Hollands landschap met werkende boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Twee beelden. Cowboys op steigerend paard. Gemaakt van wit metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18,5 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse tafelklok door J. Coster - Amsterdam. Met spillegang uurwerk, dag + datum aanduiding en maanstand. 18e Eeuw. Klokkast 19e eeuw erbij gemaakt. Lichte beschadigingen. Afmeting: 54 x ...
Oude Engelse blikken Meccano Hornby Trainset met rails en diverse wagons. Bespeeld en enkele beschadigingen. Circa 6 - 30 cm. In redelijke staat.
Twee figuren naar Coustou op houten basement. Paardenmenners. Circa 1860. Compositie metaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 27 x 25 x 10 cm. In goede staat.