Twee antieke Chinees porseleinen familie Rose vazen vierkant Republikeins omstreeks 1900 met landschapsdecor en Chinese teksten in goede staat 57x18x20cm
Grote antieke porseleinen theekan,( gesetzlich geschnitzt) voorstellende een vrouw, met tuit in de vorm van een vis. 29cm Cond:G
Twee kapitale antieke Chinees porseleinen vazen 18e 19e eeuws, met familie Roze decor, gouddecor, bloemen vlinders en vogels, in goede staat 35,5x18,5cm
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met gouddecor en familieroze decor, draken vogels, vlinders en figuren.(minimale chip) 24x9,8ø Cond:R/G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met rode draken Cheng Lung gemerkt Quing Dynastie, in goede staat 37x19ø Cond:G
niet te koop
Achttiende eeuws Chinees porseleinen familie Rose trekpot met floraal decor in goede staat 14x17,5x10øcm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor Kang Xy, twee borden gaaf vier met chip, 26,4øcm Cond:R/G
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen(gemerkt) met rondom figurendecors minimle glazuurschades(een haarscheur) 9-19øcm Cond:R/G
Zeven maal antiek Chinees porselein 19e eeuws, diepe borden met floraal decor 2 borden minimale chip 16,6ø Cond;G
Negentiende eeuwse Chinese kop en schotels 7 maal, floraal, landschap, en coulissen decor (gemerkt) (chip schotel)6,7x13ø
Antieke Chinees porseleinen plaquette, republikeins met signatuur en vogels op bloesemtak decor (mooie kwaliteit) 34,5ø Cond:G
Oude Chinese Familie Verte dekselvaas met rondom landschapsdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw of ouder minimale haarlijn bovenrand 37,5x22,5cm CondR;G
Groot 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen bord met floraal decor, haarscheur en chip 39,5ø Cond:R
Antieke Chinese porseleinen penselenpot Ching Dynastie met rondom figuren in landschapdecor 13,3x18,3cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse Chinese Kang Xy klepkan met zilveren monturen florale decors en lange lijs decor in goede staat 15x12x8,5ø
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met figuren in tuin decor (beschadigingen)
Oud Chinees porseleinen Boeddha beeld, gesigneerd omstreeks 1900, 23cm gerestaureerd bij rechterhand Cond;R
Vier 18e-19e eeuwse Chinese familie Rose porseleinen krekeldoosje met figuren en bloemendecor, in goede staat 6-12cm
Twee delen antiek Chinees familie Rose porselein 18e-19e eeuw, trekpotje met rondom figurendecor, kommetje met figurendecor 4,2-12,9cm Cond:G
Vier 18e -19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze dekseldoosjes eenmaal groot rond met floraal decor, en drie maal met figurendecor. 5-11cm Cond:G
Oude Chinees porseleinen bord 1e helft 20e eeuw geel glazuur met gouddraak (gemerkt) in goede staat 5x28ø Cond:G
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas, 18e eeuws Kang Xy stijl met spelende figuren in tuin decor, zilveren montuur en dop 15x8ø Cond:G
Kang Xy strooier 17e 18e eeuws met geisha en floraal decor zilveren montuur eind 19e eeuw 12x 4ø cm Cond:R/G
Chinees porseleinen Kang Xy bord 17e -18e eeuws met floraal en paradijsvogel decor, coulissen en geschulpte omranding(oude haarlijn) 26,7ø Cond:R