Antieke bronzen koppel voorlader pistolen, 18e eeuw gemerkt London D.Egg met koperdraad inleg in kolf , beide in goede staat (1 trekkermechanisme defect) 27,5cm Cond:G
Perzische spiegel 18e-19e eeuws , uitklapbaar met gouddecor, bronzen beslag en floraal decor, lederen vergulde schrijfetui met Perzische tekst en floraal decor(bladgoud 19e eeuw) 18-21cm Cond:R/G
Bronzen ceremoniële staf met standaard (samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 32x12x4,5cm.
Zeldzame antiek ijzeren miniatuurharnas, 18e eeuws of ouder met gravering op standaard in goede originele staat, 90cm
Groot 19e eeuws voorlader geweer met precisievizier (infanterie) in goede originele staat. Genummerd en met originele patina 144cm.
Zeer grote antieke Russische messing samovaar, 1880 met twee kranen, voorkant gegraveerd met vazen en Russische teksten(1 handvat incompleet) 100x43ø Cond:G
Zeer zeldzame monumentale Duitse Historisme pronk dekselpot met console tafel ca. 1885, koper vernikkeld in Renaissance stijl met diverse fabel figuren, putti leeuwenkoppen en klauwpoten, vrouwenbuste...
Antieke Amsterdamse school, hanglamp omstreeks 1910 met originele gebrandschilderde glazen kappen 52xø60 Cond:G
Negentiende eeuws gesigneerd penvuur geweer met damast loop, noten kolf gesigneerd: Crumiere Longueville Bernard Canonnier (mooie kwaliteit) Cond:G
Bronzen gespan met twee trekdieren, Luristan, 1200-900 BC, in redelijke staat 8,5x3,5x4cm.
Grote oude messing staande lamp met bloemenbak 20e eeuw in historisme stijl. 197x41cm Cond:G
Twee grote 16e-17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, met driehoekige basis op bolpoten, met originele patina(bestaande uit schroefbare delen) 45x17x17cm Cond:G
Oude Perzische messing zonnewijzer met kompas en sterrenbeelden, 20e eeuw, 2x10,5ø Cond:G
Oude vooroorlogse viool met strijkstok, moet nieuw besnaard worden, Cond:R/G 59x73cm
Zeldzame 18e-19e eeuwse donderbus, voorlader met damast loop en sterintarsia in kolf, onduidelijk gemerkt en gedateerd 1806, in goede originele staat 69cm
Zeventiende eeuwse Hollandse Lutherse bijbel op 19e eeuwse bijbelstandaard met klauwpoten, 9x26x38cm
Hollandse statenbijbel 17e eeuws, door de boekwinkel van Joost Hartgers, op de blommart bij 't weeshuis 1653, met originele lederen band, messing beslag en sluitingen 10x22x35cm Cond:R/G
Twee zeer grote 19e eeuwse getorste messing kaarskandelaren uit engeland 129cm Cond:G
Zeventiende eeuwse Hollandse bijbel, door Hieronymus Sweerts 1687, deze bijbel is in ongerestaureerde staat, met originele lederen band, 3 delen bronzen hoekornamenten missen(veel gebruikerssporen) 41...
Twee oude/antieke Perzische geweren: 1x geheel houten kolf(decowapen 20e eeuw) en 1x 19e eeuws geweer, geheel gegraveerd en in goede originele staat 116-127cm.
Antieke muntgewicht weegschaal in originele doos met diverse bronzen muntsgewicht maten, in Latijn beschreven 18e 19e eeuws 3x12x7cm Cond:G
Vier oude rode lakwerk snuffbottles met diverse decors 7-8cm Cond:G
Antieke bronzen art Nouveau plafondlamp met matglazen kappen 9 lichts, omstreeks 1900 77x50øcm Cond:G
Zeventiende eeuwse bronzen kandelaar met lekkraag 27x13ø Cond:R/G
Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.
Twee grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren, omgebouwd tot lampenvoet(terug te brengen naar originele staat) omstreeks 1860 met vrouwenbustes en zwart marmer. 56cm Cond:G
Antieke viool met parelmoer inleg, in koffer, omstreeks 1890, 60x20x8cm Cond:R/G
Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G
Apart 19e eeuws enkelschots hagelschot-geweer met zeldzaam laadmechanisme (originele patina), 126cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse kwikbarometer van pallisander met been of ivoor, Watts Plymouth(glazen buis rechts onder gebroken) verder in goede staat. 96cm Cond:R/G
Grote Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1880 met keramieken reservoir en geetste glazen brandkap, 6 kandelaars, in goede originele staat 57x70x70cm Cond:G
Grote vroeg 19e eeuwse pistool, voorlader, uit London(trekker vervangen) kruitstamper mist 41cm Cond:R
Aparte antieke thermometer omstreeks 1900, voorstellende een man met cello staande op albasten voet(figuur compositiemetaal) 18cm Cond:G
Engels 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer, Wiiliam Powel and son, 13 cars Birmingham(uiteinde loop aan een kant ingedeukt) 119cm Cond:R
Twee oude bronzen wandlampen 20e eeuw in Louis seize stijl, met prismen glas 54x27x12cm Cond:G
Arabische dolk, BWG zilver. Prachtige dolk rijkelijk versierd op zowel het lemmet, de schede en het handvat. O.a. voorzien van geoxydeerde bewerkingen. Bekroond met een Arabische volbloed. Lengte 27 c...
Antieke bronzen inktstel met afneembaar deksel met hond met zandstrooier en glazen inktreservoir omstreeks 1830 gemonogrammeerd, in goede staat 7x9x5,5cm Cond:G
Lederen Pikkelhaube, waarschijnlijk Sachsen Duitsland(reservisten) met messing versieringen 28x21x19cm Cond:G
Achttiende/negentiende eeuws voorlader pistool, in redelijke staat 33cm
Oosters kromzwaard 19e eeuws, messing met houten heft 90cm Cond:G
Twee oude Chinese bronzen drakenvazen 20e eeuw in goede staat 37x20ø
Twee 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kandelaren (beide gebroken) omstreeks 1870 voorstellend twee bronzen Faunen met kandelaren en ,marmeren voet, vuuverguld 23cm Cond:M
Oude Hollandse officierssabel, 1e helft 20e eeuw, lederen schede en gegraveerd lemet, 117cm Cond:G
Bronzen meetinstrument, 18e eeuws, gesigneerd: Paris les Cordes 1748 les parties egales (proportielineaal) meetinstrument zeevaart met diverse lijnen 33x1,5x0,3cm Cond:G
Vijf oude Faberge stijl eivormige dekseldoosjes van messing en met prismen, bij een ei is een speeldoosje ingebouwd. 2e helft 20e eeuw op standaard 7-12,5cm Cond:G
Klein bronzen stiertje (hanger), Luristan, 1200-900 BC., in redelijke staat 4x3x1,5cm.
Ceremoniële Luristan bijl, ca. 1200-900 BC, 16x6x2cm. in redelijk tot goede staat.
Drie antieke pistolen, 19e eeuws, trommelrevolver gegraveerd, en twee pistolen(beschadigd) 25-30cm Cond:M/R