Oude Chinese Yixing terracotta theepot met opengewerkte decors 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt 13x18xø9cm. Cond.: G
Origineel antiek klein Chinees Yixing theepot 18e-19e eeuw, gesigneerd en in goede staat 7,3x10x5,8cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen penselenpot met rondom tekst. Gesigneerd en gemerkt 15,7xø19cm. Cond.: G
Hendrik Pieter Koekkoek (1843 - 1890), olieverf op paneel, romantisch zomers landschap met figuren 49x35cm. Cond.: R-G
Duitse vleugel, gemerkt Blüthner Leipzig ca. 1920, zwart gelakt en in goede originele staat, Aliquot piano patent met pianokruk 103x150x190cm.
Jan Fabius (Delft 1820 - 1889 Amsterdam, leerling van J.W. Pieneman), olieverf op linnen, getiteld "openbare verkoping". Oudere doublering en restauratie (inclusief taxatierapport van FL. 37.500 gulde...
Zeldzame notenhouten gestoken beelden-vitrinekast ca. 1880 met schitterend snijwerk, atlas, 2x fabeldieren, adelaren, slangen en liggende Neptunus. Zijkanten met glas (Neo renaissance). In zeer goede ...
Goudbaar van de Schweizerischer Bankverein, 100 gram feingold 999.9/1000.
Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...
Horloge GG 750/000 IWC. Zeer fraai mechanisch horloge met leren band. nr. 1363588 C89. ø 38 mm. Als nieuw
Monogram F.H.H. (Fredericus Hendericus Hendriks 1808 - 1865), olieverf op linnen, bosgezicht met watermolen en figuur 59x46,5cm. Cond.: G
Dirk Peter van Lokhorst (Utrecht 1898 - ), olieverf op linnen, koeien bij de drenkplaats 54x85cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw (verso gegraveerd P.W en restetiket Wouwermans), olieverf op paneel, soldatenkamp met vele figuren en paard 49,5x37,5cm. Cond.: G
H(Herman).J. Wijngaard (1922 - 2012), olieverf op linnen, gezicht op IJssel met boten 60x90cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten 18e eeuws gestoken halbank met zeeslag beschildering en gouddecor, 108x42x122cm. Cond.: G
Herman Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), acryl op linnen, voorstelling Formule 1 80x100cm. (met origineel taxatierapport van Koos van Dijk, management Herman Brood) Cond.: G
Johannes Hendrik Weissenbruch (Den Haag 1824 - 1903 Den Haag), aquarel op papier, zeilboot met figuren in een rivier (iets verkleurd) 44x26cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, bedelen bij de keringang 46x50cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op paneel, fantasiefiguren met blauwe achtergrond 100x70cm. Cond.: G
Complete bibliotheek bestaande uit ca. 500 boeken over techniek o.a: stoommachines, machinisten, scheepsbouw, techniek in Nederland, Construction steelships, Kunstructions Lehie, Damf + Gasturbinen, s...
Chinees porseleinen 18e eeuws 9-delige Chine de Commande set: 1x theepot met rondom landschapsdecor (goed), 1x schenkkan(goed), 1x dekselpot (goed), 1x kom (beschadigd), 5x kop&schotels (2 kopjes besc...
Grote Chinees porseleinen Meipeng vaas ca. 1900 Familie Verte met voorstelling van geisha's en hoogwaardigheidsbekleders in tuin met kraanvogel 34xø19cm.
Sierlijk bewerkte slavenband GG 750/000 met citrienen. Opengewerkte slavenband, verlopend in grootte, 10-16,5 mm, met aan de bovenzijde 7 citrienen verlopend in grootte, 5.9x7.7 - 8.8x10.8mm. De armba...
Hobbe Smith (Wit marsum 1862 - 1942 Amsterdam 1942), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met schepen op de kade 90x60cm. Cond.: G
Zeldzame grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met zeer gedetailleerde decor van flora en vogels (gemerkt) 36xø21cm. Cond.: G
Grote Engelse tafelklok ca. 1850 met zwaar gegraveerd uurwerk en signatuur "George Danton London". maanstand. dagaanduiding (in Hollands) en datumaanduiding. bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en b...
Ring WG, 750/000, met smaragd en briljant. De ring is bezet met een emerald geslepen smaragd, 10,7x8,2mm, in het midden met daar omheen 2 rijen met briljanten, ca 1 krt. ca 7,9 gr. ø 56
Zeldzame antieke eikenhouten gestoken Neo Renaissance 2-deurs beeldenkast met gestoken bijbelse voorstellingen, cherubijnkoppen, leeuwen met wapenschilden etc. ca. 1880. In zeer goede staat 188x80x57c...
Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet ca. 1780 (hekjeskabinet) met halve zuilen, messing vergulde kapitellen en origineel ringbeslag. Geen beschadigingen, in zeer goede staat 220x160x55cm.
J. Buizer ( Jan Buizer 1873 - 1944), olieverf op linnen, Hollands landschap met sloot, boerenhoeve, boer en koeien bij avond (melktijd), groot werk 125x167cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen bewerkte zak-kroonluchter. Recentelijk vakkundig gerestaureerd, met messing fittingen etc. in zeer goede staat . H. 95x ø60cm.
Vroeg 18e eeuwse eikenhouten met pallisander renaissance kussenkast. Mooi binnenwerk met uitgesneden deurtjes en geheime lade achter de schuif en 3 lades achter de deuren. Mooie uitvoering met diverse...
Zeldzame zeer grote Jugendstil coulissentafel met 4 extra mahoniehout fineer tussenbladen van 85cm. per stuk. Vijf zuilen met messing ringen in goede staat 80x127x187cm. (uitgeklapt: 500cm.)
Twee boxsets met 60 gouden (999/000) munten uit de serie "Kleinste goudmunten v/d wereld", totaalgewicht munten ca. 43,8gr. Allen in zeer goede staat.
Zeven gouden munten van 10 gulden (Willem III + Wilhelmina) Cond.: ZFR+
Vijf Chinees porseleinen kopjes 18-19e eeuw: 3x capucijner met floraal decor, teksten en stempels (2x) 7,8-ø9cm. (1 capucijner met lichte randschade) Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met maanstand, seconden- en dagaanduiding. Gesigneerd Bancroft Scarbro met 8-daags uurwerk in goede staat 235cm.
Grote gesigneerde Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met landschappen, medaillons en gouddecor in goede staat 47cm.
Oude Chinees porseleinen maanvaas 19e eeuw met decor van goud en draken. Zeer gedetailleerde voorstelling en gesigneerd 16,5x12x6cm. Cond.: G
Grote oude Chinese bronzen vergulde boedha op Foohond 1e helft 20e eeuw in goede staat 46x26x17cm.
Achtdelige gouden (535/000) naaiset in etui bestaande uit: naaldenkoker, schaartje met schede, vingerhoed met hartvormig wapenschildje, priem en 2 garenklosjes. O.a. gemerkt Mr. Wed. B. Gillis 's Hert...
Zeldzame 17e eeuwse scheepskist (soldijkist) van eikenhout ,rondom beslagen met smeedijzer, met origineel slot en sleutel (beschildering later) 40x59x35cm. Cond.: G
Oude Chinese porseleinen Familie Verte penselenpot ca. 1920 met rondom decor van zwemmende vissen 14xø13,3cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1996 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 37x47cm. Cond.: G
Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, eenden aan de waterkant 24x18cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse achterglas-schildering, voorstellend Leda en de zwaan. Hoogwaardige kwaliteit, stukje glas van ca. 1 cm. bij hoek afgebroken, 45x35cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse chicken cup, Familie Roze met 2 kippen (geel en floraal decor) 3,5xø6,6cm.
Zilveren bestek-cassette 835/000, model puntfilet met: 6-persoons tafel- en dessertcouverts, slacouvert, soeplepel, aardappel-lepel, 2 groentelepels, sauslepel, vleesvork en jamlepel, MT: Zilverfabrie...