Double collier met camee hanger. Double soort dubbel jasseroncollier met grote cameehanger, ø 28x33 mm, gemaakt van broche. Lengte 42 cm
Oud porseleinen Bing en Grohndahl bokje, nr. 1700 A.J. in goede staat 9x13x9cm.
Eikenhouten Gelderse 18e eeuwse kast met schuinen hoeken en mooi lijstwerk. Uitneembaar (kop en lade afneembaar) 200x150x50cm. Cond.: G
Collier van agaatkralen met GG 585/000 sluiting. Collier van diverse kleuren gefaceteerde agaatkralen, ø 10.5 mm, met gladde GG bolsluiting, 10 mm. Lengte 42 cm
Antieke scheermessen-set in pallisanderhouten doos, gemerkt Johnson. Messen met bakelieten heften 17,5x3,5x4cm. Cond.: G
Lot met diverse colliers met o.a. zwarte, gele en grijze kralen met goudkleurig en zilverkleurig metaal.
Jugendstil vertico ca. 1910 van notenhout fineer op eiken met intarsia, parelmoer inleg en messing beslag. Gesigneerd A.D. Rasch Möbel Fabrik. Kwaliteitsmeubel in goede staat 185x99x55cm.
Herenring GG 585/000 met briljant en saffier. Strakke ring met een langwerpige bovenzijde met 3 princes geslepen saffieren en 8 briljanten. ca 7.6 gr ø 62 Grootte 10x15 mm