This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

H.C. van Mourik, Vaas met bloemen
Starting price 50 EUR

H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 38 cm. In goede staat.

T. de Jongh, Grachtengezicht Amsterdam
Starting price 100 EUR

Tinus de Jongh. Circa 1920. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Vaas met rozen
Starting price 50 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vee en herders
Starting price 70 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met vee en herders. Aquarel op papier. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Hollandse gravure, Jongen rijcken Hollander op geldkist
Starting price 60 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse gravure Engelsche kraam Jongen rijcken Hollander op geldkist. Gravure op papier. Afmeting: H 42 x B 44 cm. In goede staat.

H.C. van Mourik, Stilleven
Starting price 50 EUR

H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Stilleven met uien en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 50 cm. In goede staat.

2x Paul Bodifee, Binnenhof + wintergezicht
Starting price 80 EUR

Twee etsen Paul Bodifee. 1866 - 1938. Deventer School. Binnenhof + wintergezicht. Etsen op papier. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform
Starting price 60 EUR

Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

Jan Luyken, Spaanse krijgsvloot
Starting price 60 EUR

16e - 17e Eeuwse ets door Jan Luyken, 1649 - 1712. Ets met voorstelling 'Vertooninge v.d. ontsachelijke Spaanse krijgs vloot in den Jaare 1588'. Afmeting: H 31 x B 39 cm. Verkleuring. Ets op papier. I...

P.A. Schipperus, Poldergezicht met molen
Starting price 90 EUR

Gesigneerd P.A. Schipperus. Klein schilderij. Circa 1900. Poldergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 21,5 cm. In goede staat.

Religieus schilderij
Starting price 200 EUR

Antiek religieus schilderij. Circa 1800. Jonge Jezus Christus preekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 89 cm. In goede staat.

S. Dijkstra, Noordkaap Terschelling
Starting price 150 EUR

Noordkaap Terschelling. Kleuren houtsnede op papier. Afmeting: H 13 x B 42 cm. In goede staat.

2x 17e Eeuwse tekening
Starting price 150 EUR

Twee 17e eeuwse pastel tekeningen, dames portretten. 1x Onduidelijk, 1685. 1x Monogram onduidelijk. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Toorop, Portret Guusje van Lede
Starting price 60 EUR

Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie op papier. Portret Guusje van Lede. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Damesportret
Starting price 120 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.

Jacob van Rossum, Boerderij met bloemenpracht
Starting price 150 EUR

Jacob ven Rossum. 1881 - 1963. Boerderij met waterput en bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

L.G. Melis, Tennisspeler
Starting price 100 EUR

L.G. Melis. Hollandse School. 1935 - 1958. 50-er Jaren tennisspeler. Pastel op papier. Afmeting: H 93 x B 63 cm. In goede staat.

Cesare Marchesini, Italiaans landschap
Starting price 200 EUR

Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J. Massoné?, Stadsgezicht Parijs (Seine)
Starting price 200 EUR

J. Massoné? Circa 1930 - 1950. Franse School. Stadsgezicht Parijs bij Seine. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J.J. Fels, Panoramisch landschap met vee
Starting price 1.500 EUR

Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.

Norman Wilkinson, Vrachtschip bij roeiboot
Starting price 100 EUR

Norman Wilkinson. 1878 - 1971. Engeland. Vrachtschip bij roeiboot. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

A. Mangold, Groninger botter op het Boterdiep
Starting price 150 EUR

Adolf Mangold, 1917. 1858 - 1945. Groninger botter op het Boterdiep. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35,5 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt
Starting price 60 EUR

Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt. 17e - 18e Eeuw. Joanne Westenberg. Auctore. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Stilleven met appels
Starting price 70 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.