Carl Eugen Mulertt. 1869 - 1963. Vissersboot met vissers op Katwijkse strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.
H. Korteling. 1953. Deventer. Stilleven met appelketel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Barok schilderij met vrouw en putti in landschap. Enkele inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In redelijk/goede staat.
Henry Schouten 1857-1927 Belgische school. Prachtig werk met 4 ezels in de duinen, olieverf op linnen 60x81cm in goede staat.
Monogram S.O. omstreeks 1800. Duitse school met Oostenrijks berglandschap met waterval, huizen en figuren. Bijzondere vergulde lijst met uitgewerkte rozen. 102x75cm in goede staat.
P.H. Topalski. Portret Joodse man met keppeltje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
H. van Ingen. 1833 - 1898. Twee koeien in weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Izaak Schouman. 1801 - 1878. Hollandse schepen op kalme zee. Aquarel op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Rest signatuur. Circa 1930. Platbodems op Fries meer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Lucebert. 1924 - 1994. Twee naakte figuren. 1961. Titel: Diabolic. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Gesigneerd Lucebert. 1924 - 1994. Toegeschreven aan. Twee naakte figuren, 1961. Titel: Meester. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
G. Hattink Fecit 1880. Bijbelse voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
Theo Mackaay. 1950. Vier vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 85 cm. In goede staat.
Draagt signatuur A.J. Zwart. A.J. opgehaald. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Francois Nicot. 1873 - 1945. Franse School. Marokkaanse markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Riviergezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Victor Bauffe 1849-1921 Hollands Haagse schoollandschap met koeien langs de waterkant, olieverf op linnen 45x60 cm in goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse vissersboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Jan van Rijsewijk. 1954 - . Hollands landschap met figuren op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
K.H. Boese. Karl-Hans Boese. 1919 - . Duitse School. Wilde zwijnen in besneeuwd bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Christa Näher, 1983. 1947 - . Duitse School. Figuur met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 - 120 cm. In goede staat.
E. Gutzeit. 1900 - 1995. Duitse School. Parkgezicht met spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Oude houtsnede. Gemonogrammeerd Jan Mankes. Niet hand gesigneerd. Melkende boerin. Afmeting: H 19,5 x B 14,5 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies 1883-1966 getiteld: wasdag achter de teerstoof. Aquarel op papier 70x50 cm in goede staat.
Gerard Willem Pieter van Dokkum. 1870 - 1931. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In redelijk/goede staat.
Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren met gokspel in taveerne. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.
Benno Constant. Drie-luik. 1995. Abstract-figuratieve voorstelling. Aanschafwaarde: Hfl. 10.000,= Acryl op canvas. Afmeting: H 142 x B 76 cm. In goede staat.
Evert Moll 1878-1955 Rotterdamse haven met vele schepen olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1800. Twee landschappen. Bergachtige landschappen met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 86 cm. In redelijke staat.
Mauritz Verveer Fecit '54. 1817 - 1903. Vissersvolk met boten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerderij met koeien. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Hollandse binnenhaven met steiger en boten. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Ben Viegers. Marktkraam met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 18 x B 25 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
H. Hertling/Herzling? Duitse School. 19e Eeuw. Twee romantische landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen. Pendant. 1806 - 1881. Twee maal stal interieur met kippen, aardewerk kruiken et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10,3 x B 12,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Kozak met wijnkruik. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.
Klaas Bernink. 1974. 1913 - 1996. Schipholt bos Glanerbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Louis Johan Hendrik Meijer. 1809 - 1866. Zeegezicht met tweemasters en sloepen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Johannes Weiland. 1856 - 1909. Boeren interieur met voorlezend meisje, oude vrouw, en jonge vrouw met beker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 84 cm. In goede staat.
Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Zeldzaam werk van Cornelis Springer. 1817 - 1891. Groot Hollands stadsgezicht met markt en vele figuren bij kerk. Enkele vochtvlekken en scheurtje links midden in de luchtpartij. Aquarel op papier. Af...
Anthonie Pieter Schotel, 1923. 1890 - 1958. Plasgezicht met boomstammen. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Hollandse bomschuiten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
M.A. Koekoek. 1807 - 1870. Hollandse School. Duits landschap met figuren en panorama. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 64 cm. In goede staat.
Jan H.B. Koekkoek 1840-1912 Bomschuiten met vissers op het strand olieverf op linnen 47x37 cm in goede staat.