This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Delftse vaaslamp, H 50 cm.
Starting price 150 EUR

18e Eeuws Delftse fayence vaaslamp met chinoiserie decor. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Stel Delftse knobbelvazen
Starting price 800 EUR

Porseleinen Hanau plooischotel Ø 21,5 cm.
Starting price 300 EUR

18e Eeuwse fayence Hanau plooischotel met landschap/vogel decor. Duitsland. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas, H 25,3 cm.
Starting price 250 EUR

Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met floraal/dieren decor. Bovenrand ingekort. Afmeting: H 25,3 cm. In goede staat.

Delftsblauwe lamp, 1920
Starting price 70 EUR

Delftse fayence lampenvoet. Nederland. Circa 1920. Floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Delftse dekselvaas, H 42,5 cm.
Starting price 500 EUR

Grote 18e eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Delftse dekselpot
Starting price 300 EUR

Delftse lampvoet
Starting price 200 EUR

18e Eeuws Delfts kaststel
Starting price 650 EUR

18e Eeuws 5-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Gemerkt de drie klokken. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.

Grote Delftse vaas, H 49 x Ø 37 cm.
Starting price 350 EUR

Zéér grote Delftse fayence knobbelvaas met Chinees tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 x Ø 37 cm. In goede staat.

Delftse vaaslamp, H 38 cm.
Starting price 150 EUR

18e Eeuws Delftse fayence vaas als lampenvoet/vaaslamp. Floraal decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Delftse vaaslamp, H 52 cm.
Starting price 650 EUR

17e - 18e Eeuws Delftse fayence pijpvaas met chinoiserie, Wanli decor, als lampenvoet. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Delftse jardiniere
Starting price 70 EUR

Antieke Delftse Fles fayence jardiniere 1931. Met floraal decor. Afmeting: 17 x 38 x 19 cm. In goede staat.

Paar Delftse schotels Ø 31,8 cm.
Starting price 120 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse schotels. Pauw schotels. Door de Porcelyne Claeuw. Randschade. Afmeting: Ø 31,8 cm. In redelijke staat.

Delftse knobbelvaas, H 31 cm.
Starting price 200 EUR

18e Eeuws Delftse fayence knobbelvaas met floraal decor. Eén bovenrand schade. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Starting price 650 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Capill. Vener. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

3x Delfts bord Ø 23 cm.
Starting price 100 EUR

Drie 18e eeuws Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Randschades. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, H 37,5 cm.
Starting price 800 EUR

Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel met landschap/floraal reliëf decor. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Starting price 350 EUR

Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Ex Foh Senn. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

Apothekerspot
Starting price 250 EUR

Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot met paauw decor. Zonder opschrift. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Delftse schotel Ø 34,2 cm.
Starting price 80 EUR

Grote 17e - 18e eeuws Delftse fayence schotel met decor van wandelende Europeanen in landschap. Randschade. Afmeting: Ø 34,2 cm. In redelijk/goede staat.

Apothekerspot
Starting price 500 EUR

Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot. P. Nucum: vom. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Italiaanse Albarello, H 24,3 cm.
Starting price 800 EUR

Antiek Italiaanse fayence Albarello met renaissance floraal decor. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Starting price 250 EUR

Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel met zeegezichten met platbodems decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.