Oosters houtgestoken kistje met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 34 x 20 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Eén maal 19e eeuwse Engelse wortelnoten schrijfkist. Eén maal Japans lakwerk kastje. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.
Antieke stereokijker met veel kaarten. In boekvormige doos. Circa 1920. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissander houten theekist met drie handbeschilderde porseleinen theeflacons. Eén maal randschade dekselrand. Afmeting: 13 x 21 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee identieke vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekistjes met ingelegd been. Afmeting: 12 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse coromandelhouten reiskist met flacons en houders + gegraveerde plated deksels. Gesigneerd Bramahl Londen. Afmeting: 18 x 31 x 23 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuws notenhouten naaikist met bandintarsia en speldenkussen. Met compartimenten en spiegel. Afmeting: 14 x 40 x 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten likeurkist met vakverdeling, zonder inhoud. Afmeting: 25 x 36 x 18,5 cm. In goede staat.
Antieke parelmoer belijmde dekseldoos met been. Afmeting: 4,5 x 16 x 7,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bestekdoos met visbestek. Zespersoons. Met imitatie ivoren heften. Afmeting: 6 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Antiek Duits kopergeslagen W.M.F. bouilloir. Compleet. Met struisvogel merk, No. 797 + ontwerp monogram. Circa 1915. Afmeting: 36 x 21 x 16 cm. In zeer goede staat.
Lot vrijmetselaar medailles et cetera. Engeland, U.S.A. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 100 cm. In goede staat.
Vier antieke kaarskandelaren. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal messing, miniatuur, Engels. Twee maal eikenhout met messing. Afmeting: 12 - 29 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kandelaren met putti. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke Chinees porseleinen kralen. Afmeting: ø 5 - 6 cm. 1 kraal kapot (staat nog heel op de foto), rest in goede staat.
Antieke Oosterse houten penselenpot met kraanvogel/floraal en parelmoer decor. Afmeting: 14 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse historisme, compositie metalen kaarskandelaren met figuren en putti. Neo Renaissance. Eén haarlijn bij arm. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee antieke koloniale messing kaarskandelaren met gegraveerde draken decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 44 x 52 x ø 18 cm. In goede staat.
Twee antieke messing met cloisonne kaarskandelaren. Circa 1900. Iets verbogen. Afmeting: 14 x ø 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse bronzen penkandelaar. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote messing Louis Seize-stijl kaarskandelaar met kwasten. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Zeven diverse oude en antieke kaarskandelaren. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: notenhout, brons, metaal, plated. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gesigneerde kaarskandelaren. Circa 1880. Neo Renaissance. Door R. Rudolphs Fecit. Nr. 1393. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote antieke kopergeslagen plantenbak met het wapen van Enschede, leeuwenkoppen en klauwpoten. Circa 1890. Neo Renaissance. Afmeting: 39 x 42 cm ø. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk tableau in lijst. Met Geisha en kinderen in parelmoer in pagodo. Afmeting: H 76 x B 47 cm.In goede staat.
Antieke plated Duitse Jugendstil W.M.F. samovaar. Circa 1915. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese houtgesneden theebussen met schroefdeksels. 20e Eeuw. In kalebas-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen figuren. Eén maal Lohan, licht beschadigd. Eén maal hoogwaardigheidsbekleder, licht beschadigd. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal brons/koper. Eén maal antiek bewerkte Oosterse theekan met fijne florale decors. Eén maal Afrikaanse bronzen kop. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
Oude Chinese cloisonne vaas met draken en olifantenkoppen. Klein deukje. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Antieke Chinese marmeren gesneden stempel. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinese bronzen vazen met olifanten en floraal decor. Eén bodem gerestaureerd. Afmeting: 41 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud Chinees brons. Eén wierookpot met Foo-hond, hengsel los erbij. Eén Chinese dansende figuur, goed. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse Japanse bronzen pronkvaas met drakenkoppen en vogel decor. Circa 1880. Afmeting: 60 x 24 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinese geëmailleerde vazen met floraal/vogel decor. Afmeting: 30 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote oude Japanse geisha van cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee antieke figuren. Circa 1900. Eén kaarskandelaar met bachus, compositie metaal met messing. Eén vergulde soldaat bij wijwaterbak (brons). Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Antieke tafel petroleumlamp met compositie metalen voet en figuur. Circa 1900. Iriserend glazen reservoir. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Hollandse meisjes. Hollandse jongens. Circa 1900. Afmeting: H 22 x B 20 cm. In goede staat.
Amsterdamse School messing hanglamp. Drie-lichts. Circa 1920. Afmeting: 90 x ø 56 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 12 x ø 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen cloisonne wierookbrander met floraal decor. Afmeting: 8 x ø 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kopergeslagen W.M.F. Jugendstil ketel met comfoor. Circa 1900. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke koper vergulde tazza op marmeren voet met bronzen plaquette Gloria Patria. Door D' alonzo 1910 - 1930. Afmeting: 13,5 x ø 21 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke chocolade gietvormen. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Antieke vergulde messing handspiegel met floraal decor en miniatuur portret. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 7 cm. In goede staat.
Zware antieke tinnen Jugendstil schaal. Circa 1915. Gemerkt Kurz & Co. Holland. Met floraal/zweepslag decor. Afmeting: 20 x 28 x 27 cm. In goede staat.
Houtgestoken vergulde wandconsole met gevleugelde leeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 39 x 20 cm. In goede staat.
Houtgestoken vergulde wandconsole met vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Houtgestoken vergulde wandconsole met vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke missiespaarpotten. Circa 1920 - 1940. Eén maal houtgesneden met negroïde jaknikker. Eén maal monnik van terracotta, gepolychromeerd. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse smeedijzeren kerkelijke offerkist met heilig kruis. Sleutel mist. Afmeting: 25 x 27 x 21 cm. Verder in goede staat.
Groot oud cement gegoten tuinbeeld. Vrouw met bloemenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Groot oud cement gegoten tuinbeeld. Vrouw met bloemenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme wandkandelaren met putti en facet geslepen spiegels. Circa 1880. Afmeting: 36 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken dienblad met notenhouten omlijsting. Bloesemtak met insecten decor. Circa 1880. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde tafellamp met ice crack glas. Circa 1910. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 25 x 28 x 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse religieuze terracotta diorama's in eikenhouten lijsten. Eén maal Jezus aan het preken. Eén maal kruisiging Jezus. Kleine beschadigingen. Afmeting: 44 x 32 x 8 cm. In redelijk/goede sta...
Antieke Zwitserse cilinder speeldoos met zes melodieën. Met annotatie 18th August 1887, 220 yards. Afmeting: 14 x 45 x 20 cm. In zeer goede werkende staat!
Grote antieke 19e eeuwse terracotta reliëf tegel met religieuze voorstelling. Voorkant twee chips, zijkanten beschadigd. Afmeting: 84 x 63 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke spaarpotten. Geëmailleerd + houten missie spaarpot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke (collecte) spaarbussen/spaarpotten. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 29 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten Rococo wandtafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 66 x 24 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.
Acht antieke Perzische bronzen (lak)stempels. Divers. 16e - 17e Eeuw? Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Kapitale vergulde bronzen kaarsenkroonluchter. Circa 1900. Afmeting: 100 x ø 105 cm. In goede staat.
Grote aparte Amsterdamse School hanglamp. Messing uitgezaagd, in etages opgebouwd. Met originele stofkap. Maker? Circa 1920. Afmeting: 130 x ø 70 cm. In goede staat.
50-er Jaren diorama. Scheepsmodel houten klipper. Afmeting: 40 x 72 x 18 cm. In goede staat.
Twee zware zwart marmeren gestoken olifanten met florale parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
Oosters handwerkstuk met gouddraad. Chinese godheid met kraanvogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Groot Aziatisch houtsnijwerk in lijst. Indische olifant met menner in bos. Drie dimensionaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 118 x B 98 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse messing bewerkte tabaksdozen. Eén maal met florale gravering. Eén maal figuren voorstelling met spreuken. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Vroege antieke geeboniseerde spiegel met schildpad belijmd. Kleine restauraties. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame messing Eisenloeffel kaarskandelaar. Circa 1915. Afmeting: H 37,6 cm. In goede staat.
Antieke historisme gietijzeren etagère. Circa 1880. Gemerkt. Afmeting: 52 x 61 x 23 cm. In zeer goede staat!
Twee zeer grote Japanse emaille cloisonne vazen met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken 19e eeuwse lijsten met olieverfschilderijen. Duitsland. Barok-stijl. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.
Twee kapitale antieke historisme Majolica schenk sierkannen. Circa 1880. Eén met haarlijn. Eén chips bovenrand. Afmeting: H 74 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Circa 1870. Afmeting: H 42 - 43 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met Egyptische kariatiden. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Twee vooroorlogse gepolychromeerde gipsen missie spaarpotten met bewegend hoofd na muntinworp. Afmeting; 39 - 35 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse missie-spaarpotten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Gips, metaal, Negroïde popje is celluloid. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Vier vooroorlogse missie spaarpotten. Onder andere: Gips, hout, metaal, celluloid. Drie met bewegende figuren na muntinworp (pagode). Eén maal kerk, gips, chips af. Verder goed. Afmeting: 20 - 33 cm. ...
Antieke geëmailleerde ijzeren Art Nouveau kachel. Circa 1915. Afmeting: 100 x 90 x 40 cm. In goede staat.
Oud planetarium/lunarium. Geeft de beweging van maan rond de aarde weer. Circa 1950. Schüler Globus Columbus Verlag Berlin-Lichterfelde. Afmeting: 45 x 75 x 25 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws notenhouten Schwarzwald wand-snijstuk met jager en gemsen decor. Minimale beschadigingen. Inactieve wormbeval. Afmeting: 78 x 45 x 18 cm. In redelijke/goede staat.
Kapitale antieke Japanse bronzen wandschotel met deels vergulding, vogel/floraal decor. Afmeting: ø 60 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Engelse mahoniehouten bestekhouders. Classicistische vormgeving. Circa: 1900. Afmeting: 70 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Luipaard met springbok in landschap. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.
Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Tijger in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 50 x 2 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde messing Charles Dix kaarskandelaren. Zes-lichts met ramskoppen en klauwpoten. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve zwart marmeren zuilen in Empire-stijl met bronzen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.