Engelse 18e eeuwse Carrillion tafelklok (Bracket klok) met gegraveerd bronzen uurwerk (origineel spillegang). Carrillion op 6 bellen en slagwerk op grote bel. Kwartierslag en datumaanduiding, zwarte o...
Negentiende eeuwse Engelse Bracket klok met 8 bellen, kwartieslag, twee melodien(Westminster) met silent functie, originele zwarte kast met bronzen versieringen, in zeer goede werkende originele staa...
Zeer grote 19e eeuwse Franse Boulle console klok, met rood schildpad, en bronzen versieringen, met 8 daags uurwerk en halfuurslag, grote wijzerplaat met emaille cartouches, minimale beschadigingen, Co...
Prachtige 19e eeuwse Franse Boulle console klok met vuurverguld brons sierwerk, mooie vergulde bronzen wijzerplaat met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, veerslinger. console 27cm kl...
Zuid Duitse 18e eeuwse barok "Stutzuhr" met kwartierslag op dubbele bel en prachtige bewerkte messing wijzerplaat met 2 functies en emaille beschilderde plaquette. In goede originele staat 47x29x16cm.
Zeldzame Duitse L.F.S Westminster staande klok met klankbuizen(orgelpijpen) omstreeks 1920(eiken kast) kwartierslag op 5 lange klankbuizen Lorenz Furtwangler uns Söhne, in zeer goede originele werkend...
Vuurvergulde bronzen Empire pendule omstreeks 1820, in ongereinigde originele staat, 8 daags halfuurslag en touwtjesslinger. wijzerplaat gaaf 39cm Cond:G
Zeldzame antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1800 met achtdaags uurwerk en centrale secondenwijzer, origineel mooi beschilderde wijzerplaat,gesigneerd: J-Ward Hermsle, in goede staat ...
Antiek Frans klokkenstel door:Leon Bureau 1875-1915, in Louis Seize stijl, met vergulde figuren en kandelaren en marmer(gesigneerd) 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, in goede gave staat 34-36cm C...
Grote Franse Cuba mahonie portaalklok met vergulde bronzen capitellen en lunette, gave emaille wijzerplaat basset Rue de Honore nr 252 A. Paris, 8 daag, halfuurslag, groot uurwerk 51cm Cond;G
Zeer groot antiek Frans klokkenstel 90cm, omstreeks 1890, Onyx met compositiemetalen figuren Par Ferville Suan, (stukjes albast gelijmd,vingers af) prachtige 5 lichts kandelaren met figuren, 8 daags u...
Zeldzame grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten koekoeksklok met snek, gesigneerd Camerer, Kuss en co, New Oxford. in goede originele staat 48x37x18cm Cond:G
Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, compositiemetaal met vergulde ornamenten en figuur, Mutinerie par Aug Moreau, 8 daags uurwerk, halfuurslag, in zeer goede staat 39x47cm
Grote antieke notenhouten tafelklok omstreeks 1880, historisme, met verguld bronzen ornamentuur 8 daags uurwerk met halfuurslag gemerkt H.R, vergulde wijzerplaat met emaille cartouches, 53cm Cond:G
Grote Franse Jugendstil pendule omstreeks 1900 met vrouw en zweepslagdecor(vinger weg stukje hark weg) gave wijzerplaat, verder in goede staat 67cm Cond:R/G
Italiaanse Boulle stijl pendule met schildpad imitatie belijmd, 2e helft 20e eeuw, met bronzen armaturen, mechanisch uurwerk, en halfuurslag. in goede staat 57cm
Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, van marmer en composietie metaal,( 1 arm weg van kandelaar)verder in goede staat, met acht daags uurwerk 54-55cm Cond:R
Mooie Boulle klok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met kwartierslag, 5 hamers op 5 staven 8daags wortelnoten kast met koperinleg, in zeer goede staat 57cm Cond:G
Oude Friese staartklok met 19e eeuwse uurwerk met scheepjesmechaniek(kortstaart, kast eigen bouw) grote uurwerk niet getest(gewicht mist, geen beelden) 107cm Cond:R
Antieke Franse porseleinen met compositiemetalen pendule omstreeks 1880, goudkleurig met (sevres) porseleinen wijzerplaat, plaquette en topstuk, 8 daags uurwerk, halfuurslag. In uitstekende staat 37cm
Hollandse Friese stoelklok met 19e eeuwse stoel met notenhouten meerminnen, origineel tinnen gietwerk en beschildering. 76x44x30 Cond:G
Vuurvergulde bronzen 19e eeuwse pendule Charles Dix, met prachtige fijn bewerkte klokkast, acht daags uurwerk en touwtjesslinger, (boek mist) in goede staat 45cm
Antieke kleine boulle pendule omstreeks 1870, in goede originele staat met rood schildpad, vergulde wijzerplaat, en vergulde bronzen armaturen en emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag A....
Oude porseleinen Jugendstil stijl klok met functionerend wekkeruurwerk, gesigneerd Colenbrander Ram Arnhem Holland in goede staat 32x35x10cm.