Bijzondere antiek zilveren dekseldoos 925/000, Louis XVI, vierkant model met getorste rand en afgevlakte hoeken met florale opliggende versiering. De doos staat op vier bolpoten. Nagestempeld.: Roelof Helweg, Amsterdam, met gildekeuren.18e eeuwse JL.: IJ 1783, 12x12x17cm., ca. 715 gr.