Drie delen 19e eeuws Duits porselein: 1x 19e eeuwse Alt-Haldensleben, handbeschilderd sierbord (haarscheur) met 6 landschapsdecors (Neuwied, Altwied, etc.), 1x 19e eeuws Alt-Haldensleben opengewerkte schaal met decor van goud en eikenblad en 1x ongesigneerd handbeschilderd bord met duivendecor 25-29cm. Cond.: R-G