Prachtige grote Duits keramieken (deksel)vazen stel, drie-delig. Met Griekse en Oosterse figuren. Met twee deksel bowlpotten + ampfora vaas. Brons kleurig glazuur. Historisme. Circa: 1880. Gemerkt K.B. 564 + spreuk. Afmeting: 46 - 47 cm. In goede staat.